Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 30 июля 2026
23:29

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Змагання студентів-верстатників: Інтерпайп Пінчука продовжує розвивати в Дніпрі профтехосвіту

Змагання студентів-верстатників: Інтерпайп Пінчука продовжує розвивати в Дніпрі профтехосвіту

Організаторами стали компанія Інтерпайп Віктора Пінчука та НТУ «Дніпровська політехніка».

Взяти участь могли всі студенти регіону, які навчаються за спеціальностями верстатників, операторів верстатів з ЧПК чи близькими до них. На змагання зареєструвалися 33 команди з усієї області. Змагалися в кілька етапів. На першому – лекції та воркшопи. У фіналі - практичні завдання.

«Ми вперше на таких змаганнях. Взагалі не чув, щоб раніше для студентів професійних коледжів робили щось подібне. Зараз дуже мало освічених спеціалістів, кваліфіковані верстатники дуже ціняться і мають гарний дохід. Тому цю професію я обирав свідомо. І намагаюся якомога більше дізнатися і навчитися ще під час навчання. До цих змагань ми командою ретельно готувались - збиралися, передивлялися лекції, самі щось думали, робили завдання. У фіналі ми змагались на дуже крутих верстатах, ми про такі тільки мріємо», - розповідає учасник змагань Руслан.
Переможцями стала команда ВСП «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету». Фінал змагань пройшов на базі ПТУ №2 в Дніпрі. Компанія Інтерпайп та міська влада Дніпра збудували тут три сучасні майстерні, в яких готують операторів верстатів з ЧПК, токарів та електромонтерів. Навчальний заклад став частиною одного із навчальних маршрутів, які будує компанія.

«Плануємо зробити ці змагання щорічними. Вони стануть частиною системи технічної освіти, яку Інтерпайп будує в Дніпрі. Наша мета – привести дитину до технічної професії у промисловості без перенавчання, тому разом із міською владою ми будуємо в Дніпрі новітні освітні локації, проводимо змагання та екскурсії для того, щоб познайомити дітей і підлітків з сучасним виробництвом», - зазначила директорка з комунікацій Інтерпайп Людмила Новак.





Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (10)

•  У Дніпрі борг містян за послуги водопостачання та водовідведення перевищив 792 млн грн (9)

•  СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для ворога понад 1000 систем Starlink (6)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (6)

•  У Дніпрі під час «бусифікації» на ж/м Калинівський-6 лунали постріли: що пишуть соцмережі та що кажуть в поліції (6)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (4)

•  Знищені гаражі та побиті оселі через вибухи без тривоги: у Павлограді люди вийшли на мітинг, щоб домогтися компенсацій (4)

•  «Поверніть Федорова». У Дніпрі знову зібралися на мітинг (3)

•  У Дніпрі на маршрут №1 незабаром вийде третій низькопідлоговий трамвай українського виробництва (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте