Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 20 серпня 2026
15:27

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Працював на рф під час війни: викрито поставки електрообладнання на 11 млн грн

Працював на рф під час війни: викрито поставки електрообладнання на 11 млн грн

Власнику криворізького підприємства повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору.

За даними слідства, він обійшов санкції та налагодив постачання електрообладнання до рф через посередника в одній із країн СНД. Йдеться про понад 100 одиниць продукції на суму більш як 11,5 млн грн. Чоловіка затримано.

Після початку повномасштабного вторгнення підозрюваний директор і бенефіціар компанії з Дніпропетровщини не припинив співпрацю з російським ринком, а змінив логістику. Якщо раніше продукцію постачали напряму, то після запровадження обмежень він організував схему через третю країну, уклавши контракт із транзитною компанією.

Надалі обладнання надходило до афілійованого підприємства в рф і використовувалося у виробництві електротехнічних систем. Серед кінцевих споживачів - підсанкційні компанії, діяльність яких пов’язана із загрозами нацбезпеці України.

У 2023–2025 роках підозрюваний організував постачання понад 100 одиниць обладнання на понад 11,5 млн грн, координуючи їх через месенджери.

Його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Чоловікові повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 КК України. Обрано запобіжний захід - тримання під вартою без права застави.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі демонтують 8,5-метровий пам’ятник радянським революціонерам (14)

•  Німеччина скасувала захист для частини українських чоловіків, їх можуть депортувати, - DW (12)

•  На Нікопольщині учасника групи оповіщення, якого спіймали на хабарі, покарали штрафом (12)

•  «Треба вже буде у протигазах скоро гуляти». Чому цвіте Дніпро, чим це небезпечно та як можна вирішити проблему (11)

•  На Дніпропетровщині ветерани відновлюються через археологію (10)

•  У Дніпрі мобілізували піклувальника неповнолітньої дівчини-сироти: реакція омбудсмена (8)

•  Офіційно 1526-й. У Статуті Дніпра змінили рік заснування міста (8)

•  У Дніпрі на Січеславській Набережній демонтували пам’ятник Маргелову: що може з’явитись на його місці (7)

•  Господарів мобілізували — собака лишився посеред вулиці. У Дніпрі зооволонтерка прихистила стафордширського тер'єра (6)

•  На Дніпропетровщині ветерани та їхні сім’ї можуть безкоштовно плавати на каяках: як долучитися (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
27,62-31,67
млрд. гривень прогноз бюджету Дніпра на 2027-2029 рр.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті