Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 09 червня 2026
11:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Обшуки в мережі магазинів U420: що відомо?

Обшуки в мережі магазинів U420: що відомо?

14 квітня правоохоронці провели понад 200 обшуків у магазинах U420 у кількох містах України – зокрема в Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

За даними Офісу генерального прокурора, йдеться про ймовірну діяльність організованої мережі, яка продавала продукцію з небезпечними речовинами під виглядом «сувенірів». Зокрема, це могли бути вироби, замасковані під сигарети та напої, що містили заборонені синтетичні канабіноїди, розповідає ДніпроTV.

Відомо, що документування діяльності мережі триває ще з грудня 2025 року. Усі деталі обіцяють оприлюднити після завершення слідчих дій.

Напередодні у Дніпрі невідомі в балаклавах розгромили десятки магазинів цієї мережі. Вони трощили вітрини, двері та приміщення так званих «кофешопів». Відео нападів поширюють у телеграм-каналах – на кадрах видно, як групи людей нищать заклади.

У самих роликах учасники в масках називають ці магазини «наркомережею» та заявляють, що проводять «зачистку».

Далі у відео звучить заява:

«Ми спрацювали по ваших точках, ми знаємо, де знаходяться інші, ми знаємо про ваші плани, ми знаємо ваші обміни… Дніпро буде чистим. І 420, ваш бізнес закінчився. Слава нації!».

Один із інцидентів стався на житловому масиві Перемога-6. Ймовірно, погром відбувся вночі – місцеві мешканці чули гучні звуки.

Повідомляється, що хвиля нападів почалася після розслідування журналістів, які провели контрольні закупки продукції мережі та передали зразки на експертизу. За результатами досліджень у товарах виявили заборонені психотропні речовини.

«Виявлено ADB-4N «Пінака», що належить до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено постановою Кабінету Міністрів України. Зразки ми передали 3 лютого. Уже 5 лютого Кабмін вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, доповнивши його речовиною ADB-4N «Пінака». Я не експертка, і ви здивуєтесь – ніхто в нашій редакції не є експертом, але науковці класифікують це як один із варіантів «спайсу». Такі сполуки можуть впливати на мозок, спричиняти втрату свідомості, блювання, параною та галюцинації, впливати на серцево-судинну систему, викликати різкі зміни пульсу. Це може призводити навіть до серцевих нападів у молодих людей і епілептичних нападів у тих, хто раніше не мав таких проблем. Крім того, синтетичні речовини часто токсично впливають на нирки і можуть призвести до їх відмови навіть після кількох вживань. Саме таку речовину лабораторія МВС виявила в «сувенірах» із мережі кав’ярень U420, які ми передали на експертизу», – повідомила журналістка «Бігус.Інфо» Світлана Стеценко.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Так це ж  (16.04.26 11:09): виборці нашого президента
Він ще у 19 році проводив референдум за Легалайз всього цього
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (8)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (8)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (6)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (4)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років тому було створено Художнє училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті