
Тільки за останні дні на вимушеному піклуванні в притулку «Пегас» виявився десяток собак з такою нещасливою долею.
Про методи мобілізації в Україні давно знають усі. Чоловіків призовного віку забирають прямо з вулиць до ТЦК. При цьому не відіграє ролі, що людина в цей час може гуляти з дитиною або домашнім улюбленцем.
Безліч собак після такої «бусифікації» виявилися покинутими на вулиці.
Частина таких тварин опинилась у притулку «Пегас Дніпро». Волонтери просять небайдужих людей допомогти знайти цим собакам хоча б на час нових господарів. І розповідають про історію цих вихованців та їх мобілізованих господарів:
«Це якийсь треш…
Схоже, вже «мода» пішла — викрадати просто з вулиці чоловіків, які гуляють із собаками.
У цьому випадку так і сталося.
Чоловік гуляв із двома собаками — його забрали туди, звідки рідко хто повертається…
Одну собаку вдалося зловити іншій організації.
А цей пес, що на фото — залишився сам.
Жінки його підгодовують і розповідають, що він довго ходив по всьому масиву, шукав свого господаря…
Лягав і чекав у різних місцях — там, де вони зазвичай гуляли.
Він справді чекав на свою людину.
Зараз волонтери намагаються його зловити, щоб доставити в притулок.
З господарем уже зв’язалися — він дуже переживає і сказав, що якщо повернеться, обов’язково забере собаку.
Я навіть не знаю, що сказати…
Можливо, скоро людям доведеться заводити не просто собак, а серйозні службові породи — охоронні, навчені, ті, що фактично прирівнюються до зброї.
І бажано не одну, а одразу дві — щоб десять разів подумали, підходити до вас чи ні.
Так, це звучить як сарказм…
Але, на жаль, частка правди в цьому є…
Господаря цих собак теж забрали ТЦК — зараз він служить і захищає нашу країну.
А вдома залишилися шість собак… самі.
Сестра як може допомагає — годує, приїжджає.
Одну собачку вже вдалося прилаштувати
Є один пес, який дуже наляканий і агресивний — до нього поки не підійти.
Але інші — добрі, адекватні, просто залишилися без людини…
Їхній господар дуже просить через сестру — не кидати їх. Знайти їм дім.
Наш притулок і так виживає…
Ми вже дали дім величезній кількості собак, і ресурсів майже немає.
Але пройти повз — не можемо.
Будь ласка, придивіться
Можливо, саме ви станете для когось із них шансом.
Телефон 097-593-8181
Їм не можна залишатися там самим…».
Відео можна подивитися тут.
Фото та відео – «Пегас Дніпро».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |