Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 24 червня 2026
00:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровщина завершує опалювальний сезон

Дніпропетровщина завершує опалювальний сезон

Дніпропетровщина поступово завершує опалювальний сезон. Вже припинили теплопостачання до житлових будинків Дніпро та Кривий Ріг.

До кінця тижня зробити це планує й решта міст, розповів під час брифінгу заступник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Москаленко.

«Відучора Дніпро та Кривий Ріг припинили теплопостачання до житлових будинків. Опалюється лише соціальна інфраструктура – школи, садочки та лікарні. Сьогодні сезон завершує й Шахтарське. Інші міста регіону планують зробити це до кінця тижня», – зазначив Олександр Москаленко.

Рішення про завершення опалювального сезону приймає місцева влада. Орієнтується на погоду. Зазвичай теплопостачання припиняють, коли середньодобова температура впродовж трьох днів вища за +8 градусів.

«Цей опалювальний сезон був дуже важким. Але дякуючи комунальникам, тепловикам, енергетикам, ми його пройшли гідно. Область пережила з початку року два блекаути. З одного ми вийшли менше, ніж за добу. Другий подолали впродовж шести годин», – наголосив заступник очільника області.

Непроста ситуація з опаленням була в Зеленодольську, додав він. Мешканці опинилися без централізованої послуги через атаки росіян. Щоб зігрітися, вони використовували електроприлади. Завдяки постанові Кабміну, сплачували тільки половину від загального тарифу на електропостачання.


Gorod.dp.ua на Facebook.


аrnold  (24.03.26 23:38): лена молодець Відповісти | З цитатою
лена  (24.03.26 19:12): Сейчас в квартире холодно и сыро. Люди включают обогреватели. Ни о какой экономии речь не идет. Просто привыкли безнаказанно издеваться над людьми. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
120
років тому перших учнів прийняло Комерційне училище

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті