Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 07 августа 2026
19:16

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Художественном музее Днепра откроют выставку древних украшений

В Художественном музее Днепра откроют выставку древних украшений

Сегодня, 20 февраля, этом музее открывают редких украинских украшений из коллекции Виктора Векленко.

Напомним, что Виктор Векленко – основатель единственного в Украине Музея креста.

Он регулярно показывает часть своих сокровищ на новых выставках.

Очередная из них открывается сегодня в 16 часов в Днепровском Художественном музее, который приглашает на экспозицию:

«20 лютого о 16:00 у Дніпровському художньому музеї відбудеться відкриття виставки «Дукачі та прикраси: Схід».

В експозиції репрезентовано понад 500 різноманітних дукачів, підвісок, намист і медальйонів, датованих XVIII–XX століттями, а також старовинні світлини з Харківської, Сумської, Донецької та Луганської областей. Прикраси виконані зі сплавів кольорових металів і срібла із застосуванням технік лиття, штампування, карбування, витискування, припаювання, вирубування, золочення тощо.

Виставка презентує унікальне зібрання старовинних прикрас Східної України з приватних колекцій міста та області, зокрема — дослідника Віктора Векленка. За словами колекціонера, його зібрання є розмаїттям виробів українського (і не лише) декоративно-прикладного мистецтва та буде цікавим як фаховим етнологам, культурологам, мистецтвознавцям, так і всім поціновувачам народної культури.

Віктор Векленко — український дослідник, історик і ставрограф, засновник та директор Громадського історико-етнографічного ставрографічного Музею Хреста (Дніпропетровська область). Заклад упродовж багатьох років займається збереженням і популяризацією культурної спадщини та реалізував десятки виставкових проєктів. Цього разу до уваги відвідувачів буде представлено нову частину приватної колекції, присвячену традиційним прикрасам Східної України.

Виставка триватиме до 29 березня 2026 року

Адреса музею: вул. Шевченка, 21.

Графік роботи: з 10:00 до 17:30 (каса — до 17:00).

Вихідні: понеділок, вівторок».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (6)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Колишній ресторан та пам’ятник історії «Стара башта» став справжнім жахом та руїною (3)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонта в домах ОСББ/ЖБК за 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте