Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 24 червня 2026
11:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дзюдоїстки з Дніпропетровщини з командним золотом Дефлімпіади

Дзюдоїстки з Дніпропетровщини з командним золотом Дефлімпіади

18 листопада в Токіо на Дефлімпійських іграх відбувся командний турнір з дзюдо, де жіноча збірна України під керівництвом Заслуженого тренера України, дніпрянина Віталія Харламова виборола золоту медаль.

Про це повідомила пресслужба Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Чемпіонками стали й дві представниці Дніпропетровщини - це Шостак Анна й Кравченко Оксана. Разом з нашими дівчата в складі збірної золоті нагороди отримали Волянюк Софія й Бала Марія (Тернопільська область),Шепелюк Катерина (Рівненська область) й Погорелова Марина (Донецька область).

На шляху до нагороди наші дівчата здолали суперниць з Бразилії, Туреччини та Казахстану.

Чоловіча збірна України цьогоріч на Дефлімпійських іграх в командному турнірі фінішувала на пʼятому місці.

Нагадаємо, що напередодні командного турніру, 16 й 17 листопада спортсмени з нашого регіону вибороли на дефлімпійських татамі Токіо ще й чотири особисті нагороди - віцечемпіонками Ігор стали Анна Шостак й Оксана Кравченко, а з бронзою фінішували Григорій Вшестенко й Єлизавета Дідоренко.

Загалом же українські дзюдоїсти з порушеннями слуху на Дефлімпіаді в Токіо-2025 вибороли 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі. В тренерському штабі дефлімпійської збірної України добре відпрацював тренер- дніпрянин Сергій Плієв.

Щиро вітаємо з успіхом наших земляків та всю збірну України з дефдзюдо.

Фото Національний комітет спорту інвалідів України







Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті