Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
13:07

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Інтерпайп повертає ветеранів до цивільного життя: лікування, реабілітація, нова робота

|«« «« »» »»|

У компанії Інтерпайп Віктора Пінчука розробили та втілили комплексну програму підтримки співробітників, які повернулися з фронту. Вона передбачає медичне обстеження, лікування, психологічну допомогу, юридичні консультації, перенавчання та підбір нових посад у разі неможливості виконувати попередню роботу.

Як пише Обозреватель, підтримка роботодавця може реально змінити долю ветеранів, що повертаються з війни. Так, 26-річний Ярослав Бурулін із Нікопольщини під час бойових дій отримав важке поранення, переніс 11 операцій та після демобілізації не міг повернутися до своєї попередньої професії слюсаря. Компанія допомогла йому у лікуванні та реабілітації та запропонувала нову роботу – керівну посаду майстра у машинобудівному комплексі.

«Компанія мені надавала все: броню, каску, форму, взуття, турнікети, медикаменти, металошукач – усе, що треба, а коли мене поранило, зі мною була на зв’язку постійно. Пропонували варіанти допомоги, контролювали лікування. Навіть зараз допомагають з аналізами, лікуванням, документами», – розповів Ярослав.

У рамках програми кожен демобілізований працівник проходить повний медогляд у корпоративній поліклініці. За його результатами складається індивідуальний план лікування, за потреби надається доступ до вузькопрофільних лікарів. Для ветеранів також організовують психологічний супровід, включно з груповими заходами, арттерапією, іпотерапією, рибалкою чи спортивними змаганнями.

Крім медичної та психологічної допомоги, у програмі передбачено навчальні заходи. Ветерани можуть пройти перенавчання для виконання нових професійних обов’язків.

«Якщо ветеран не може повернутись на довоєнну посаду, підбираємо іншу та пропонуємо перенавчання. Також організовуємо юридичні консультації щодо оформлення статусу УБД, виплат чи інших питань, пов’язаних з військовою службою. Забезпечуємо довгострокову психологічну підтримку», – зазначила директорка з комунікацій «Інтерпайп» Людмила Новак.

В Інтерпайп підкреслюють, що підтримка ветеранів є постійним напрямом роботи і розрахована на довгострокову перспективу. 26-річний ветеран Ярослав каже: якщо поряд є ті, хто підтримує, шлях додому стає трохи легшим.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (27)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (4)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (2)

•  У Дніпрі ветеран МВС карає перевізників через суд (2)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте