Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 30 липня 2025
17:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпро допомагає: ще 16 волонтерських проєктів отримають підтримку міста для допомоги силам оборони України

Дніпро допомагає: ще 16 волонтерських проєктів отримають підтримку міста для допомоги силам оборони України

У Дніпрі визначили переможців чергового етапу міської програми «Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки та оборони України». Вона розпочала діяти у місті з 2024 року. За цей час з бюджету територіальної громади було дофінансовано 34 проєкти, які стали переможцями. На їх реалізацію виділено понад 23 млн грн, ще 12 млн – це власний внесок учасників конкурсу.

«Ця програма покликана підтримати волонтерів, які допомагають військовим з початку повномасштабної війни. Вони можуть подати заявку до міськради і місто профінансує її. Головні умови для участі – мати на рахунку не менше ніж 25 % від вартості запиту на допомогу від військових. 16 липня завершився черговий прийом заявок на участь у конкурсі. Він вже другий цього року, попередні проєкти зараз активно реалізують. На цьому етапі ми отримали 17 проєктів і 16 з них визначені переможцями. Це 3 великих проєкти та 13 малих.

Одну заявку ми не розглядали, адже був поданий неповний пакет документів, учасник не надав підтвердження власного внеску у визначений термін. Переможці цього етапу конкурсу отримають співфінансування з міського бюджету у розмірі майже 11, 4 млн грн. Власний внесок переможців на закупівлю обладнання для військових понад 6,7 млн грн. Тобто загальна витрачена сума на реалізацію проєктів, що направлені на допомогу військовим, становить понад 18 млн грн. Усі 28 проєктів, які перемогли цьогоріч у конкурсі, мають реалізувати до кінця 2025 року», — зазначила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Юлія Павлюк.

Більшість заявок, які подавали на конкурс, стосуються закупівлі дронів, автомобілів та засобів РЕБ.

«У нас були заявки на придбання евакуаційної платформи, екскаватора та іншої техніки. Найбільше заявок саме на придбання FPV-дронів. Тобто це все те, що необхідно нашим військовим на позиціях. Щоб допомогти якомога більшій кількості волонтерів, ми цього року внесли до програми зміни. Серед основних – участь у конкурсі можуть взяти всі юридичні та фізичні особи, які зареєстровані на території України. Ми збільшили географію і до нас тепер подають заявки і учасники з інших міст. Раніше учасниками могли стати лише ті, хто мав реєстрацію у Дніпрі», — додала Юлія Павлюк.

Наступний етап міської програми «Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки та оборони України» проводитимуть вже наступного року. У міськраді кажуть, отримують позитивний відгук людей на цю програму і готові допомагати усім, хто підтримує українських військових на шляху до перемоги.

«Тільки в межах однієї цієї програми, Дніпро спільно з волонтерами профінансував на понад 30 млн гривень закупівлі в інтересах сил безпеки та оборони України. Більша частина цих закупівель стосується високотехнологічних засобів ведення боротьби. З одного боку, вони дозволяють забезпечити безпеку наших воїнів, а з іншого – завдати максимального вогневого ураження противника. Завдяки співпраці з волонтерами ми можемо закривати саме ті потреби військових, які є пріоритетними. Зазначу, що такої програми, в такому вигляді та масштабі немає в жодному місті України.

Цьогорічний перебіг програми, яка встановлює взаємодію між волонтерськими структурами та органами Дніпровської міської влади, засвідчує зростання довіри з боку громадянського суспільства та волонтерів до міських проєктів та ініціатив. І ось така довіра знаменує моральну перемогу дніпровської міської влади та особисто міського голови Бориса Філатова над цілою низкою спроб дискредитації нашого міста та громади, які здійснювалися протягом останніх двох років.

Також у 2025 році з міського бюджету виділено понад 500 млн грн прямої субвенційної допомоги військовим частинам та бригадам. Тож ми продовжуємо працювати задля перемоги України, незважаючи на дії певних політичних сил та кримінальних кланів Дніпра, які стоять за замовними мітингами», — зазначив заступник міського голови Дніпра Андрій Денисенко.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті