Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 14 серпня 2026
09:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпро активно трансформує міський простір: прибирає покинуті гаражі та облаштовує дитячі майданчики

|«« «« »» »»|

Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради продовжує системно працювати по очищенню міста від незаконних конструкцій, перетворюючи занедбані території на комфортні та безпечні простори для місцевих мешканців.

Одним із яскравих прикладів такої трансформації є територія біля будинку № 24-А по проспекту Богдана Хмельницького. Місце, де раніше накопичувались іржаві металеві гаражі та сміття, тепер перетворено на сучасний дитячий майданчик зі штучним покриттям. Цьому передував комплекс робіт із демонтажу та очищення.

"Ми продовжуємо системну роботу з очищення міста від покинутих і аварійних конструкцій. Тут був довгий ряд старих металевих конструкцій та гаражів, частина з них роками стояла занедбана," – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, який сьогодні, 27 липня, є черговим по місту.

Він також висловив подяку мешканцям навколишніх будинків, які активно долучилися до прибирання, самостійно демонтувавши 25 гаражів. Решта 5 безхазяйних конструкцій були прибрані силами комунального підприємства "Управління контролю за благоустроєм міста" Дніпровської міської ради.

"Так працює місто, де громада і влада взаємодіють," – підкреслив Руслан Мороз.

Другою локацією в рамках чергування стала Артеківська, 12, де розпочато демонтаж металевого гаража. Цю споруду було встановлено з грубими порушеннями – безпосередньо на мережах газопостачання, що створювало значну загрозу. Після припису власник не лише не демонтував споруду, а й самовільно пересунув її, перекривши проїзд до житлового будинку та викликавши обурення мешканців.

"Якщо конструкція порушує правила благоустрою, створює небезпеку або перешкоджає доступу – вона буде демонтована. Переставити гараж із одного проблемного місця в інше – не вихід. Ми діємо винятково в інтересах безпеки та комфорту мешканців," – наголосив Руслан Мороз.

Демонтажні роботи виконуються силами КП "Управління контролю за благоустроєм міста" у взаємодії з газовими службами, згідно з рішенням виконкому.

"Кожен демонтований гараж – це не просто звільнена ділянка, це усунений ризик, відновлений проїзд, потенційний новий дитячий майданчик, чисте і безпечне подвір'я. Ми не дозволимо перетворювати двори на стихійні стоянки металевих коробок, оскільки місто належить людям, а не безвідповідальним власникам. Тож разом із громадою – двір за двором – ми змінюємо Дніпро. Безкомпромісно. Назавжди," – підсумував Руслан Мороз.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Fiigg  (27.07.25 23:35): Больше тротуарной плитки богу тротуарной плитки =) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (41)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (18)

•  Мешканці Червоного Каменю пояснили секрет появи велетенських риб у кар`єрі на цьому масиві (11)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (7)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  «Треба вже буде у протигазах скоро гуляти». Чому цвіте Дніпро, чим це небезпечно та як можна вирішити проблему (4)

•  В Дніпрі розпочала роботу нова Школа робототехніки (4)

•  У Дніпрі проведуть громадські слухання з приводу передатування заснування міста (4)

•  Безпекова ситуація на Дніпропетровщині стрімко погіршується (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті