Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 06 червня 2026
10:25

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровщина увійшла в пʼятірку регіонів України з найбільшою кількістю нелегальних АЗС

Дніпропетровщина увійшла в пʼятірку регіонів України з найбільшою кількістю нелегальних АЗС

Дніпропетровська область увійшла в пʼятірку регіонів України з найбільшою кількістю нелегальних АЗС.

Про це повідомили на сайті Нафтогазової асоціації України.

За даними інтерактивної мапи, на Дніпропетровщині розташовано 29 автозаправних станцій, якій мають ознаки нелегальної діяльності.

Станом на травень 2025 року в Україні таких АЗС — 428.

Лідерами за їх кількістю стали:

  1. Львівська область — 87 АЗС (20 %)
  2. Одеська область — 47 АЗС (11 %)
  3. Київська область та м. Київ — 44 АЗС (10 %)
  4. Івано-Франківська область — 34 АЗС (8 %)
  5. Дніпропетровська область — 29 АЗС (7 %)

Нафтогазова Асоціація України передала до Державної податкової служби інформацію щодо розташування АЗС із ознаками роботи із порушенням законодавства.

"Нелегальні АЗС мають або легалізувати свою діяльність, або залишити ринок. Лише так можна збільшити надходження до державного бюджету для фінансування оборонних сил та забезпечити безпеку громадян", — йдеться на сайті Нафтогазової асоціації.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Сергей  (27.05.25 17:57): Так вы объявите название этих нелегальных заправок,или боитесь,бо их менты высокопоставленые крышуют !!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (6)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Набережну Дніпра хочуть відремонтувати за майже 17 млн грн: що планують зробити (2)

•  Ботсад Дніпра постраждав від юних вандалів (2)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті