Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 10 июля 2025
22:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Зеленый крокодил уехал из Днепра

Зеленый крокодил уехал из Днепра

Технический музей «Машины времени» лишился одного из самых зрелищных своих экспонатов.

Это – единственный в мире экземпляр спортивного грузовика для кольцевых гонок КРАЗ-5450.

Он был создан чудо-мастерами на базе тягача, выпускавшегося в Кременчуге, и принял участие во многих гонках. За характерный цвет и агрессивность на трассе машина получила прозвище «Зеленый крокодил».

Этот удивительный тягач-гонщик был передан для экспонирования в музей «Машины времени» еще до пандемии и войны.

Увы, сейчас машину забрали из музея, о чем сообщил его директор Михаил Прудников:

«Шість років тому до виставки «СХІД-ЗАХІД», яка була присвячена 30-річчю падіння Берлінської стіни до нас приїхав унікальний та єдиний у світі спортивний кільцевий КраЗ-5450 на прізвисько «Зелений крокодил».

На жаль наступає момент прощання з Українським «монстром» у 1050 к/с. В. Гавриленко хоче провести чергові вдосконалення конструкції та можливо прийняти участь в одному з європейських чемпіонатів.

Побажаємо йому Удачі, Здоров'я та Миру!».

Фото – музей «Машины времени».




Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (17.05.25 12:34): Как было ведро с гайками так и осталось!Так как весь и советский автопром! Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (6)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  У Дніпрі біля ТРЦ «Дафі» тролейбус №16 зіштохнувся з автівкою та протягнув її дорогою (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварийных детских и тренажерных площадок планируется отремонтировать в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте