Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 16 июля 2026
17:03

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Жители Днепра самостоятельно отремонтировали дорогу

Жители Днепра самостоятельно отремонтировали дорогу

Улицу Васильковскую в Чечеловском районе в последнее время можно было проехать только на тракторе или внедорожнике.

Уже не один год состояние дороги по этой улице было плачевным. А в прошлом году оно стало и вовсе катастрофическим. После ремонтных работ коммунальников улица превратилась в сплошные ямы и ухабы.

Не дождавшись помощи от власти, сами жильцы взялись за ремонт.

О том, что из этого получилось, рассказали в группе «Красавица Шляховка»:

«Дякую мешканцям вулиці Васильківська, що самі вирішили загальну проблему, не дочекавшись допомоги від винуватців та інших пустоплясів.

Майже півроку благали допомоги, але як завжди…

Тому вирішили питання за свої кошти та самотужки.

Ця дорога і раніше перебувала в надзвичайно поганому стані. Але після проведення робіт КП Водоканалом із заміни водяних труб (гідрантів) у листопаді-грудні 2024 року на ділянці від будинку №37 по №43 по Васильківський дорожнє покриття було геть зруйноване. Та не було відновлено зовсім: багнюка вище за коліно, залишилися великі вибоїни, просідання грунту та провали, що обмежували пересування взагалі як пішоходам, так і водіям. У дощову погоду ситуація ще більше погіршувалася — утворюються калюжі та слизькі ділянки, що створює небезпеку для мешканців.

На одній ділянці, на узбіччі залишилася глибока яма у два людські зрости, водоканал так її і не закапав з листопада 2024 року. Взимку та в дощ, діти у 30 та 65 школи вимушені були обходити через вулицю Круту, а пенсіонери не могли просто пройти до магазину прямою, бо там така калабаня була, що і дорослому чоловіку важко було пройти взагалі.

Було жахливо! Можна побачити на зимових фото, у морози як там було, і уявити, як у вологу погоду. Місцеві вже називають це місце Рибінські озера, на ім'я місцевого жителя біля двору якого розгорнулися ці грязьові болота!

Висипали кілька самоскидів шлаку в найкритичніших місцях, розрівняли за допомогою грубої чоловічої сили та нескладних інструментів, але по хорошому потрібно нове нехай насипне, але тверде і рівне покриття по всій вулиці.

Ще роботи багато, відновлення дощових колекторів та загалом водовідведення.

Нагадаю, що саме в цьому місці за останні 30 років двічі був сув грунту, з потерпілими, дорога вниз падала, газові труби, тощо…».

Фото со страницы группы «Красавица Шляховка».






Gorod.dp.ua на Facebook.


Павел  (28.04.25 19:36): Власть нечего не делает для Избирателей. Приходится самим строить. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (3)

•  Дніпрянин Валерій Гусенко «подарував» місце на Олімпійських іграх своєму шкотовому (2)

•  До музею «Машини Часу» передали рояль, пошкоджений під час російської атаки на Дніпро (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте