Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
00:21

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровщина лідирує за кількістю тварин, хворих на сказ

Дніпропетровщина лідирує за кількістю тварин, хворих на сказ

У 2024 році в Україні стрімко зросла кількість випадків захворюваності на сказ серед тварин.

У 1-3 кварталах 2024 року кількість хворих тварин порівняно з аналогічним періодом 2023 року збільшилася більш ніж на 200 випадків. Лідирує серед усіх регіонів Дніпропетровщина. Тут захворюваність зросла в більш ніж 3 рази. Ймовірно, це викликано близькістю регіону до фронту, і відсутністю протиепізоотичних заходів на окупованих територіях і в зоні бойових дій. Найбільша захворюваність на сказ у регіоні — серед котів.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині цього року провели вакцинацію диких тварин.

Нагадуємо, у державних ветклініках вакцина проти сказу - безкоштовна. Це єдиний спосіб захистити себе і своїх улюбленців від смертельної хвороби.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Митяй  (02.12.24 21:18): Не совсем понял последний абзац. Там утверждается, что вакцина позволяет защитить себя и питомцев. Т. е., если я тоже это вколю, то на год гарантирую себе защиту? Відповісти | З цитатою
Наблюдатель  (30.11.24 02:35): Ну так бездомних скiльки їх бiгає. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті