Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 09 липня 2025
16:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Економія 8 млн грн: На ​​ТЕЦ у Кам'янському зменшили споживання електроенергії на 1,5 млн кВт∙г

Економія 8 млн грн: На ​​ТЕЦ у Кам'янському зменшили споживання електроенергії на 1,5 млн кВт∙г
Ілюстративне фото.

За результатами впровадження енергоефективного проекту на ТЕЦ «КАМЕТ-СТАЛЬ» за рік вдалося досягти зменшення споживання електроенергії на 1,5 млн кВт∙год. Економічний ефект становив майже 8 млн грн.

У серпні 2023р. на теплоелектроцентралі ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» у м. Кам'янське було завершено енергоефективний проект, у межах якого було встановлено частотні перетворювачі на двигуни насосів та вентиляторів.

Це дозволило автоматизувати технологічні процеси, які раніше виконувались вручну, та використовувати більш ефективний спосіб регулювання продуктивності двигунів. Також додатковим перевагою для персоналу ТЕЦ стало зручне управління цими процесами, яке було виведене безпосередньо на пульті диспетчерів.

Завдяки таким рішенням на ТЕЦ ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» вдалося досягти економії енергоресурсів у середньому на рівні 59,3% на місяць, що у грошовому еквіваленті становить понад 600 тисяч грн. Загалом за рік енергоефективний проект давши можливість зекономити 1,47 млн ​​кВт∙год або майже 8 млн грн.

Наразі на ТЕЦ реалізується ще три проекти. Рухаючись у цьому напрямі, вже зовсім скоро підприємство стане зразковим за рівнем споживання енергоресурсів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (20)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (6)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (5)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (5)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  У Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст влетів у авто: відео моменту ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті