Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
02:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Молодь з усієї України побувала у таборі в Дніпрі для волонтерської екомісії

Молодь з усієї України побувала у таборі в Дніпрі для волонтерської екомісії

У Дніпро приїхали 30 волонтерів з різних регіонів України. Для них організували табір з важливою екомісією. Молодь долучилась до різних благодійних ініціатив міста.

Про це Відкритому розповіли координаторка табору Валерія Ніколаєва та учасниця табору Леся Пачура.

Такі заходи – ініціатива команди Міністерства молоді та спорту України. По всій країні вже відбулось три такі табори: у Знамʼянці, Луцьку та Дніпрі.

“Всі мають різну тематику, в Дніпрі це – екосвідомість. Такий табір ми проводили вперше, і хочемо зробити його традиційним. Учасники та учасниці з усієї України досліджували для себе нове місто, волонтерили, вчились, здобували нові знайомства, покращували лідерські навички та ставали більш екосвідомими. Програма була дуже насичена. Були екскурсії на екологічні станції та навіть екоферму, яка потрапила на Netflix. Цікаво, що перед початком роботи табору, на нього реєструвалось в рази більше охочих взяти участь. А це означає, що волонтерство серед молоді – це важлива і розповсюджена місія. Нажаль, цього разу ми мали змогу відібрати лише 30 учасників. Але впевнена, що наступного року на нього потраплять усі бажаючі”, – розповідає Валерія Ніколаєва.

В рамках табору учасники долучились до різних волонтерських місій. Вони і доглядали тварин, і фарбували паркани, і прибирали території, і сортували сміття, і переробляли папір.

“Також для гостей міста були організовані екскурсії. До речі, один з учасників відмітив, що Дніпро краще ніж Київ. Ми побували і на молодіжному фестивалі, що проходив у підземці до Дня молоді. Там учасники мали можливість поспілкуватись із представниками влади, бізнесу та іноземним волонтером. Усі дійсно в захваті від проведеного часу з користю для нашої екосистеми. А ще – це круті знайомства, чудове спілкування і багато спільних ідей у волонтерському русі серед молоді”, – ділиться враженнями Леся Пачура.

Табір проведено Міністерством молоді та спорту України спільно з державною установою “Всеукраїнський молодіжний центр” в партнерстві з Молодіжним центром Дніпра.

Більше дивіться у відео:

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (7)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті