Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 15 червня 2025
04:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині до 7 років позбавлення волі засуджено колишнього бухгалтера ліцею, яка заволоділа понад 1 млн грн бюджетних коштів

На Дніпропетровщині до 7 років позбавлення волі засуджено колишнього бухгалтера ліцею, яка заволоділа понад 1 млн грн бюджетних коштів

За підтримання публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Жовтоводської окружної прокуратури суд визнав винною колишнього головного бухгалтера одного із ліцеїв міста у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та несанкціонованій зміні інформації в автоматизованих системах (ч. 2, 5 ст. 191, ч. 1, 3 ст. 362 КК України).

Їй призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Прокурори довели, що засуджена упродовж двох років безпідставно завищувала собі і двом працівникам ліцею заробітну плату.

Вона вносила неправдиві дані про розмір виплат до системи Інтернет-банкінгу, на підставі яких незаконно нараховувались бюджетні кошти.

Суд у повному обсязі задовольнив цивільний позов на понад 1 млн грн для відшкодування завданих збитків.

Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті