Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 17 июля 2026
12:38

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре открыли летнюю школу «Ассоциации Ноосфера»

|«« «« »» »»|

Она приглашает подростков 14-16 лет, которые интересуются современной техникой и космосом.

Эту летнюю школу для подростков совместно организовали «Ассоциация Ноосфера», Планетарий Днепра и Днепропетровское отделение Малой академии наук.

Занятия в школе – интересные, познавательные и бесплатные.

Подробней о новом проекте в Ноосфере рассказали:

«Друзі, з радістю повідомляємо, що стартувала літня школа Noosphere Tech Intensive.

ГО «Асоціація Ноосфера» спільно з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук та Дніпровським Планетарієм організували у Дніпрі літню школу для підлітків 14-16 років, які цікавляться космосом і технічними дисциплінами.

Відбувся перший воркшоп з робототехніки. Його традиційно суперцікаво провела Тетяна Ковальова, амбасадорка Noosphere VEX Events, - дякуємо за експертність і захоплені очі дітей.

Учасники збирали VEX Arm Bot – робо-руку, яка має функцію підйомника і може підіймати і переміщувати вантажі.

Робототехніка нікого не залишила байдужим, всі обʼєднавшись в команди, завзято збирали роботів, програмували і керували ними.

Також ми вдячні Інжиніринговій школі Ноосфери за гостинність, а кафедрі кібербезпеки і комп'ютерно-інтерованих технологій ДНУ – за технічну підтримку.

Діти пішли додому з новими знаннями, друзями і класним настроєм.

А вже за тиждень зустрінемось знову, бо попереду – воркшоп з кібербезпеки».

Фото – Ассоциация Ноосфера.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (8)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (5)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Українці зберігають темп купівлі золотих злитків, у травні куплено майже 19 кг (2)

•  Дніпровська адвокат виграла важливу справу в Європейському суді (2)

•  Серія майнових злочинів у Дніпрі: суд засудив чоловіка до семи років позбавлення волі (2)

•  У Дніпрі відкрили вуличну шахову дошку та провели тематичний квест для дітей до Дня Української Державності (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет назад было создано Художественное училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте