Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
09:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мінекономіки створить Наглядові ради у ЦПТО вже до кінця року – Свириденко

Мінекономіки створить Наглядові ради у ЦПТО вже до кінця року – Свириденко

Юлія Свириденко анонсувала створення Наглядових рад у центрах профтехосвіти служби зайнятості до кінця року. Ради складатимуться з представників бізнесу для кращого узгодження навчальних програм з потребами ринку праці.

Перший віцепрем'єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко, під час круглого столу заявила, що Міністерство економіки ініціює створення Наглядових рад у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та вони запрацюють вже до кінця цього року, передає кореспондент УНН.

Ми хочемо зробити наглядові ради, які будуть складатися з бізнесів, бізнес-середовища, для того, щоб бізнес міг теж порахувати програми, порахувати потреби, і відповідно до цього будуть обирати спеціалістів, які точно будуть працевлаштовані - каже Свириденко.

За її словами, проблема кадрів в Україні вичислюється в мільйонах.

Я сьогодні хочу сказати, що ми до кінця року створимо ці наглядові ради, я вас буду просити активно долучатися до їх роботи і дивитися дійсно, вникати і дивитися, яким чином можна відкоригувати їх роботу, для того, щоб це не було на 24 тисячі робітників, а значно більше кількістю, тому що ми, хоча б, частково змогли розв'язати проблеми - додала вона.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (9)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  У Дніпрі жорстоко вбили вісьмох цуценят: що кажуть у поліції (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті