Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 11 липня 2025
08:15

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Феномен національної ідентичності»: на Дніпропетровщині проводять опитування серед молоді

Феномен національної ідентичності»: на Дніпропетровщині проводять опитування серед молоді

У Дніпропетровській ОВА відбулося засідання координаційної ради з питань утвердження національної та громадянської ідентичності. На ньому йшлося про результати роботи за три місяць.

Проведення патріотичних заходів, мовні курси для переселенців та українські книжки для оборонців, які проходять реабілітацію в одній з лікарень області. Серед активностей й опитування для молоді «Феномен національної ідентичності. Присутнім презентували його перші результати.

«Наша перемога залежить не тільки від єдності, яку демонструють українці на передовій та у тилу. А ще – від усвідомлення, хто ми є, ким були наші пращури. Шанобливого ставлення до солов’їної та успадкованих традицій. Все це ми маємо прищепити наступним поколінням. Для цього в області реалізуємо державну Стратегію утвердження національної ідентичності. Підключаємо й громади», – пояснила в.о. начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Юлія Скляр.

Охоплюють різні вікові групи. А серед молоді вже запустили спеціальне опитування. Його проводить обласний Молодіжний центр утвердження української національної та громадянської ідентичності. Мета – зрозуміти, що для них національна ідентичність, та які методи для її укріплення вважають ефективними.

«97% людей, які пройшли анкетування, знають значення цього словосполучення. Формують національну ідентичність, на думку опитаних, культура, мова, традиції, цінності та історія. Вважають, для її посилення держава має зосередитися на патріотичному вихованні, освіті та співпраці з українцями за кордоном», – розказала начальниця відділу Молодіжного центру утвердження української національної та громадянської ідентичності Світлана Пархомук.

Опитування проводиться онлайн. Долучилося до нього майже 600 респондентів від 14 до 35 років. Це учні коледжів і ліцеїв Дніпропетровщини, студенти вишів. Залучити планують й молодь у громадах. Спираючись на отримані результати, розроблять проєкти, впровадження яких сприятиме утвердженню національної ідентичності.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (5)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для реставрації «Казарм Феодосіївського полку» (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті