Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
14:42

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Популярное британское издание посвятило статью фотографу из Днепропетровщины

Популярное британское издание посвятило статью фотографу из Днепропетровщины

Всемирно известное издание «Таймс» опубликовало большой материал о фотографе из города Каменское Николае Синельникове.

До начала Большой войны любимым жанром фотографии Николая была съемка спортивных соревнований.

В 2022 году он получил всемирную известность благодаря циклу фотографий, на которых украинские спортсмены были запечатлены на фоне разрушенных рашистами стадионов и спортзалов. С этим проектом Николай Синельников стал финалистом престижного международного фотоконкурса AIPS Sport Media Awards, о чем писал Городской сайт.

И вот творчеству нашего земляка во время Большой войны впечатляющий материал посвятило издание «Таймс».

Об этом рассказали в Днепропетровской областной организации НСЖУ:

«Про Миколу Синельникова, фотокора із м.Кам'янське Дніпропетровської області, члена НСЖУ та Асоціації спортивних фотографів України, днями  написало  впливове британське видання «The Times».

Раніше, до повномасштабного вторгнення, український фотограф знімав спортивні події. Нині, за словами Миколи, змушений фотографувати руйнування. «Я хочу показати світові правду про війну в Україні через фотографію», – цитує його «The Times». «Це одне з найжахливіших і надзвичайних портфоліо гостя Unseen, яким ми мали честь і приємність поділитися», – зізнається автор статті, шеф редактор «The Times» Марк Аспланд.

На світлинах Миколи Синельникова – поруйновані російськими агресорами стадіони та розбомблені спортзали.  Фотоальбом STOP WAR  минулого року увійшов до ТОП-10 престижної премії AIPS Sport Media Awards. Із його роботами знайомі жителі Німеччини, Польщі, Чехії, Португалії, Мексики та Канади.

«Марк Аспланд – всесвітньо відомий спортивний фотограф та журналіст, амбасадор Canon. Він веде щотижневу рубрику – Unseen (Небачене), в якій показує та розказує про незвичайні фотопроєкти з усього світу. Я не зміг відмовити, бо така публікація – це велика аудиторія читачів в Британії та за її межами», – поділився Микола.

Знімки Синельникова використовувала прес-служба Президента України Володимира Зеленського для ілюстрації руйнувань спортивних об'єктів. Крім того, на замовлення агентства «Reuters» Микола Синельников фіксує факти російських злочинів на сході України».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (25)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
лет рынку Озерка.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте