Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 05 липня 2025
12:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Кам`янському відкрили нову школу

У Кам`янському відкрили нову школу

Нова початкова школа при ліцеї №11 розрахована на 280 учнів 1-4 класів.

Проект реалізований завдяки міжнародному партнерству.

Про нього детальніше розповів мер Кам'янського Андрій Білоусов:

«У Кам'янському відбулася важлива подія – відкриття окремої будівлі початкової школи Ліцею №11.

Нове відділення розраховане на 280 учнів 1-4-х класів. Це сучасний освітній простір з комфортними навчальними класами, кабінетами інформатики, англійської мови, логопеда, практичного психолога та медичним блоком, залою для проведення спортивних занять тощо.

У будівлі виконали утеплення фасаду, заміну вікон, дверних блоків, підлоги, внутрішніх інженерних мереж та зовнішнього освітлення. Проведено реконструкцію покрівлі та ганків, мереж водопостачання, облаштування систем пожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду. Є пандуси для маломобільних груп населення та багато іншого.

В рамкам програми «Інвестиції в місто» ми постійно працюємо над залученням іноземних інвестицій, щоб покращити стан інфраструктури та забезпечити гідні умови життя мешканцям громади. Цей проєкт реалізовано в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського Інвестиційного Банку. На черзі – ремонт КЗ «Науковий ліцей ім. Анатолія Лигуна», міської лікарні №9, лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8) та ЦПМСД №3 (колишня лікарня №7).

Щиро вдячні всім нашим міжнародним партнерам, національному менеджеру проєкту ПРООН Ігорю Кістеньову-Кавказькому та іншим фахівцям і кураторам Агенції ООН із розвитку».







Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті