|«« | «« | »» | »»| |
Українські військові ефективно використовують передову техніку для відсічі окупантам.
Дрони та всі види БПЛА стали одним із найважливіших технічних засобів у цій війні. Наша країна не має таких ресурсів, як окупанти. Та й обсяг допомоги закордонних партнерів бажає кращого.
Тому нашим військовим доводиться основну ставку робити на кмітливість та нові технології.
Дрони стали одним із основних засобів поразки ворогів і для воїнів 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр», про що в бригаді розповіли:
«Українська армія перебудовується та підлаштовується до сучасної війни, в якій ми не маємо таких самих ресурсів, як наш ворог. Умови спонукають українських військових ставати лідерами у розвитку використання безпілотних комплексів у бою.
На цих світлинах підрозділ ударних безпілотників Black Raven 93-ї бригади Холодний Яр тестує БК перед використанням його у бойових умовах».
Фото 93 бригади "Холодний Яр
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |