Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 26 червня 2025
05:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі проводять майстер-класи з ліплення глини

У Дніпрі проводять майстер-класи з ліплення глини

Щонеділі у Дніпрі проводять майстер-класи з ліплення глини. Заняття для дітей і дорослих проходять у Національному історичному музеї імені Дмитра Яворницького.

Про це Відкритому розповіла організаторка майстер-класів, наукова співробітниця Національного історичного музею імені Дмитра Яворницького Світлана Івлева.

Майстер-класи з ліплення глини у Дніпрі набули неабиякої популярності. Їх полюбили і діти, і дорослі. Оригінальність занять полягає в тому, що всі вони супроводжуються цікавими міфами та легендами про скульптури різних віків, козацтво, античних героїв тощо.

“Усе почалося в далекому 1995 році. Тоді я навіть уявлення не мала про ліплення, глину і що з нею робити. Мені підказали запровадити такі заходи в музеї, і тоді ми започаткували цілу студію. Кожне заняття було на різну тематику, а вчились ліпити усі разом, поступово. Війна внесла свої корективи, і багато проєктів поставили на паузу. Та наразі все потрохи відновлюємо і удосконалюємо.

Відвідувачам майстер-класів дуже полюбились ці заняття, особливо розповіді про міфічних героїв. Часто буває такий наплив охочих взяти участь, що доводиться відмовляти, переносити на інші дні. А розмістити на занятті можемо до 15 людей.

Цікаво, що спочатку приходили лише діти, а потім і дорослі долучилися. Тепер їх порівну. Дітям створення виробів із глини допомагає розвивати дрібну моторику, дорослим – заспокоювати нерви.

Це свого роду арт-терапія, заспокоєння. Виходить з першого разу не у всіх. Була матуся, яка постійно сварила свого сина за те, що в нього досі нічого не виходить, після кількох занять. А потім вона спробувала сама, і зрозуміла, що це не так вже й легко. Робота з глиною суттєво відрізняється від ліпки пластиліном”, – розповідає Світлана Івлева.

Найближчий майстер-клас “Ліплення з глини” у Національному історичному музеї відбудеться 3 березня, об 11:00. Ті, хто бажає спробувати себе у цій справі, послухати міфи та легенди, зняти стрес або просто відпочити душею, можуть звернутись до організаторки за телефоном: 066-653-15-14 (Світлана Володимирівна).

Більше дивіться у відео:

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті