Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 11 липня 2026
21:49

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У дніпровській школі відкрили меморіальну дошку загиблому герою

У дніпровській школі відкрили меморіальну дошку загиблому герою

У школі №107 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої її випускнику Олексію Павлюковичу.

Олексій Павлюкович (30.03.1996-01.04.2023) із перших днів Великої війни вирушив на фронт захищати Україну. Він був кулеметником із позивним «Льоня», пройшов через цілий ряд жорстоких битв. 1 квітня минулого року під час виконання бойового завдання героїчно загинув під Бахмутом. Посмертно його було нагороджено орденом «За мужність» 3-го ступеня.

Про відкриття меморіальної дошки повідомила сестра Наталія Долмазова.

Це вже третій випускник цієї школи, який загинув на полях Великої війни.

Раніше на стіні цієї школи була увічнена пам'ять про Руслана Корольова та Руслана Гаркуша, які загинули у 2022 році.

Фото Наталії Долмазової.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (19)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (5)

•  Від Дніпра до Харкова не лишилося жодної вцілілої АЗС - соцмережі (4)

•  У Карпатах врятували туристів з Дніпропетровщини, що заблукали (4)

•  Під Києвом знайшли тіло жінки, яку підозрювали в замаху на дніпровського бізнесмена Єрмолаєва в Монако (4)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  У Дніпрі зводять «з нуля» десятиповерховий дитячий хірургічний корпус (4)

•  Мав відстрочку, але опинився у розшуку ТЦК: яку компенсацію присудив суд (2)

•  У Дніпрі можуть переглянути тарифи на опалення для частини споживачів (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті