Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 27 июля 2025
21:33

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Юные ученые Днепропетровщины стали победителями всеукраинского конкурса проектов

Юные ученые Днепропетровщины стали победителями всеукраинского конкурса проектов

Воспитанники Малой академии наук нашей области ярко проявили себя во Всеукраинском конкурсе космических экспериментов.

Несмотря на Большую войну, Днепр остается космической столицей Украины. Этой теме посвящены и многие проекты и разработки юных ученых Малой академии наук области.

Команда МАН Днепропетровщины стала победителей Всеукраинского конкурса проектов, о чем в академии сообщили:

«ВІТАЄМО ВИХОВАНЦІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ШКІЛЬНИХ КОСМІЧНИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ.

Від Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на Всеукраїнський етап конкурсу шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP) було надано 5 дослідницьких проєктів учнівських команд (всього 25 вихованців).

SSEP - це комплексна програма з розвитку наукової та STEAM-освіти, яка націлена на виховання нового покоління науковців та винахідників.

Всього взяло участь більше ніж 800 школярів, які надали 162 проєкти з 19 регіонів України.

Фіналістами SSEP-2023 стали 3 команди, проєкти, яких надали на розгляд NCESSE, у Міжнародному етапі конкурсу, серед яких 1 проєкт від Дніпропетровської МАН під керівництвом керівника гуртка Лихопавло Наталії Юріївни, вчителя хімії Криворізького ліцею №129 Криворізької міської ради.

Вітаємо фіналістів та їх наукового керівника, бажаємо їм наснаги та перемоги у Міжнародному конкурсі шкільних космічних експериментів SSEP».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
евро стоимость одного современного трамвая

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте