Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 07 июня 2025
12:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Из шахты – на пьедестал чемпионата мира!

Из шахты – на пьедестал чемпионата мира!

Работники павлоградской шахты имени Героев космоса Павел Пестов и Александр Божани стали чемпионами мира по кикбоксингу.

Причем, это не тот случай, когда спортсменов предприятие держит на своем балансе и выплачивает им немалую зарплату ради престижа. Так было распространено в советское время…

Неоднократные чемпионы мира и Европы реально работают под землей: Павел – подземным горняком, Александр – проходчиком.

Своими коллегами гордятся в объединении «Павлоградуголь», поздравив коллег с очередной победой:

«Пишаємось колегами-чемпіонами, які гідно тримають енергострій.

Важко повірити, але на ШУ ім.Героїв космосу нові гірничі виробки готують одразу два Чемпіони світу з кікбоксингу.

Нещодавно Павло Пєстов та Олександр Божані вкотре підтвердили свої чемпіонські титули на міжнародних змаганнях і на рідне підприємство повернулися з нагородами.

Гірник підземний Павло Пєстов став чотирикратним чемпіоном світу та Європи.

Ветеран, заслужений майстер спорту з кікбоксингу, чемпіон Європи 2016 року, прохідник Олександр Божані вчетверте став чемпіоном світу у супер важкій вазі.

Ми вітаємо та щиро пишаємось нашими неймовірними колегами, які зміцнюють енергетичну безпеку країни та прославляють українців на весь світ!».

Фото – «Павлоградуголь».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (7)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
домов ОСМД и ЖСК обновлены в Днепре в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте