Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 16 липня 2026
14:27

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У «Садах Перемоги Дніпра» розпочали збирання нового врожаю

У «Садах Перемоги Дніпра» розпочали збирання нового врожаю

Більшість урожаю елітних яблук буде експортовано в інші країни.

Міський сайт розповідав про цей аграрний проект, який успішно розвивається навіть під час Великої війни.

Нинішнього року було розширено площі різних сортів яблук та груш.

Продукція дніпровських аграріїв має високий попит у десятках країн світу.

Про початок збирання нового врожаю яблук повідомив ініціатор цього проекту, дніпровський підприємець Вадим Єрмолаєв:

«Сади Дніпра» почали збір врожаю - першою збирають ранню Gala. 

Сезон збору врожаю буде тривати аж до кінця осені, і закінчиться збором нашого найпізнішого сорту - Fuji, який збирають в листопаді».

Фото зі сторінки Вадима Єрмолаєва. 


Gorod.dp.ua на Facebook.


.  (24.08.23 14:00): Эти яблоки - на экспорт. А население будет покупать импортные. Разумно! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (8)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (5)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  Дніпрянин Валерій Гусенко «подарував» місце на Олімпійських іграх своєму шкотовому (2)

•  Під Києвом знайшли тіло жінки, яку підозрювали в замаху на дніпровського бізнесмена Єрмолаєва в Монако (2)

•  У Дніпрі відкрили вуличну шахову дошку та провели тематичний квест для дітей до Дня Української Державності (2)

•  Українці зберігають темп купівлі золотих злитків, у травні куплено майже 19 кг (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
120
років тому перших учнів прийняло Комерційне училище

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті