Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 25 червня 2026
10:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Під час нересту на Дніпропетровщині браконьєри завдали збитків на 6 млн грн

Під час нересту на Дніпропетровщині браконьєри завдали збитків на 6 млн грн

30 червня на Дніпропетровщині закінчилася нерестова заборона на вилов риби.

Дніпропетровський рибоохоронний патруль підбив підсумки за цей період. Так, з 1 квітня по 30 червня 2023 року інспектори викрили 495 порушень правил рибальства, з яких – 120 грубі, пов’язані з використанням заборонених знарядь лову (сітки, «павуки», «драчі», раколовки).

Також складено 296 протоколів за порушення правил рибальства, 19 матеріалів - за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Крім цього оформлено 60 актів вилучення безхазяйних сіток.

За даний період на порушників накладено 35 122 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 5 817 213 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 1 153 кг водних біоресурсів, з яких 746 кг – на водоймах, 231 кг – на ринках за незаконний збут та 176 кг – із безхазяйних сіток. Також вилучено 243 одиниць заборонених знарядь лову та 25 транспортних засобів.

89 справ направлено до судів для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. 50 справ передано до правоохоронних органів для відкриття кримінальних проваджень за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

Про браконьєрів та незаконний збут риби прохання повідомляти на «гарячу лінію» рибпатруля (096) 400-02-50.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (13)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті