Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 11 липня 2025
11:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Волонтери Дніпра розшукують господарів тварин, евакуйованих із Херсона

Волонтери Дніпра розшукують господарів тварин, евакуйованих із Херсона

Понад тиждень волонтери дніпровського Центру допомоги тваринам рятували чотирилапих, які стали заручниками великої води на Херсонщині. Разом з іншими витягли на сушу майже 500 собак та котів. Ще 150 евакуювали до більш безпечних регіонів – Миколаївщини та Дніпропетровщини. Нині через координаційні чати розшукують їхніх господарів.

«Вже з півроку ми їздимо деокупованими територіями. Допомагаємо покинутим собакам і котам. Годуємо та евакуюємо за потреби. Встановлюємо годівниці для них, аби тільки вони жили, – поділився координатор дніпровського Центру допомоги тваринам Сергій Луденський. – Після підриву окупантами Каховської ГЕС, зрозуміли – маємо бути там».
Запаслися гумовими човнами. Завантажили у автівки з пів тонни корму та майже 50 переносок. І 15 волонтерів з Дніпра рушили до Херсонщини.

«Там я вперше побачив собаку, який перестав боротися за себе. Йшли на човні і помітили його здалеку. Він фактично пішов під воду. В його очах читалося, що немає більше сил, що здався, – пригадує Сергій Луденський. – Коли наблизилися, зрозуміли – лапою заплутався у мотузці. Швидко знайшли ніж, аби перерізати її, і витягли пса із водяної пастки».
Рятувати нашим волонтерам доводилося й свійських тварин. Курей та качок з води діставали великими сачками. За цей час втратили не один човен. А ще – потрапили під обстріл. Вціліли та разом з іншими небайдужими врятували майже 500 чотирилапих.

«Чималу кількість котів і собак ця трагедія розлучила з господарями. Нині через координаційні чати розшукуємо їх, – каже волонтер. – Першим знайшли господаря песика на ім’я Болт. Та виявилося – він на фронті. Тож згодився, аби улюбленця влаштували у гарні руки. Він вже у родині. І не відходить від господарки. Тепер його звуть Жучок».

Загалом з Херсонщини наші волонтери евакуювали півтори сотні котів і собак. Більшість з них доправили до Миколаївщини. Там облаштований опорний пункт. Звідти чотирилапих везуть у різні куточки країни. П’ятдесятьох забрали у Дніпро.







Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (3)

•  Україна не готова до чотириденного робочого тижня - Держзайнятості (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті