Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 10 серпня 2026
21:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі під час пожежі вогнеборці врятували власника квартири

У Дніпрі під час пожежі вогнеборці врятували власника квартири

9-го червня 17:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання квартири в п’ятиповерховому житловому будинку, розташованому на площі Новокодацькій Новокодацького району міста Дніпро.

За викликом направлено рятувальників міста у складі трьох чергових відділень.

Прибувши до місця виклику, рятувальники у складі ланки газодимозахисної служби потрапили в квартиру на четвертому поверсі, та приступили до гасіння займання.

Одночасно, співробітники ДСНС виявили в кімнаті чоловіка, якого за допомогою апарату захисту органів дихання та зору вивели з небезпечної зони та передали медичним працівникам.

Врятований чоловік, 1959 року народження, з попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння, від госпіталізації відмовився.

Вогнем пошкоджено домашнє майно на площі 30 кв. м.

Полум’я локалізовано о 18:08 та ліквідовано 18:13.

До гасіння пожежі залучено 9 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.




Gorod.dp.ua на Facebook.


знатный звиздобол  (10.06.23 17:26): Даже я бы так не смог сп... (рассказать)
На балконе что-то сгорело, окно обуглилось, но даже гардины не скукожились от температуры, внутри квартиры не видно даже следов от дыма. Единственное чем можно было устроить повреждения на 30 квадратных метрах - это направить струю воды прямо в окно, чем залить квартиру.
Ещё и три отделения отправлено для тушения, хоть на фото одно авто...
В общем, читаю историю с восторгом и учусь так же пи... (рассказывать)
А в реальности просто кто-то с верхних этажей бросил окурок, произошло возгорание на балконе без распространения на жилые помещения. Приехали, вылили несколько вёдер воды, на том и закончилось. Ну, выбили напором, конечно стёкла, - это да
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (32)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (9)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті