Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 27 серпня 2026
20:44

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Україні зараз досить високий рівень безробіття - Мінекономіки

В Україні зараз досить високий рівень безробіття - Мінекономіки
Станом на лютий 2023 року в Державному центрі зайнятості були офіційно зареєстровані 156 тисяч безробітних / фото УНІАН

В Україні достатньо високий рівень безробіття через брак кадрів й так зване структурне безробіття.

Про це в ефірі телемарафону заявила перший віце-прем'єр – міністр-міністр економіки Юлія Свириденко, передає УНІАН.

"Безробіття в Україні насправді на досить високому рівні... Якщо ви поспілкуєтеся з підприємцями, можете почути, що у них є нестача кадрів у зв'язку з тим, що багато українців перебувають за кордоном. Щонайменше п'ять мільйонів українців - у Європі, з них у Польщі – півтора мільйона осіб, працездатного віку з вищою освітою, з яких понад 50% були працевлаштовані", - сказала вона.

Свириденко також зазначила, що з іншого боку Україна зараз має безробітних, чиї навички не відповідають вимогам ринку праці. Це так зване структурне безробіття.

Безробіття в Україні
Станом на лютий 2023 року в Державному центрі зайнятості були офіційно зареєстровані 156 тисяч безробітних.

Станом на 3 березня 2023 року безробіття в Україні було значно вище за офіційні показники.

6 березня стало відомо, що до виконання суспільно корисних робіт у рамках проекту "Армія відновлення" залучено 8,5 тисяч безробітних у 13 регіонах.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі мобілізували піклувальника неповнолітньої дівчини-сироти: реакція омбудсмена (29)

•  Офіційно 1526-й. У Статуті Дніпра змінили рік заснування міста (24)

•  В ЄС роз'яснили ситуацію з Резерв+ для українок (12)

•  Фейк: військовозобов'язаним чоловікам заборонили евакуюватись із Дніпра (11)

•  Хабарі за «потрібні» висновки ВЛК та мільйонні активи: на Дніпропетровщині судитимуть голову військово-лікарської комісії (11)

•  У Дніпрі вдруге зійшов з рейок новий трамвай (6)

•  На Дніпропетровщині представник ТЦК взяв 4 тисячі доларів за службу у тилу: що вирішив суд (5)

•  У Дніпрі на Монастирському острові з’явилась фотозона до 35-річчя Незалежності України (4)

•  Безбар’єрність цифрових сервісів — складова цифрової трансформації Дніпра (3)

•  У Дніпрі біля цирку чоловік вибіг під колеса Tesla: відео моменту ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому в Катеринославі розпочав роботу Трубопрокатний завод Гантке.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті