Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 09 липня 2025
21:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Релокація підприємств: в Україні вдалося зберегти понад 35 тис. робочих місць

Релокація підприємств: в Україні вдалося зберегти понад 35 тис. робочих місць

За програмою релокації 772 підприємства було переміщено з небезпечних регіонів - це дозволило зберегти понад 35 тисяч робочих місць.

Про це повідомив народний депутат та голова податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев на сторінці у Facebook, інформує УНН.

За його словами, на самому початку повномасштабної війни в Україні було ініційовано системну релокацію підприємств у більш безпечні регіони. Так, з боку держави логістичну підтримку у перевезенні виробничих потужностей надавали «Укрзалізниця» і «Укрпошта». Фонд державного майна організував пошук майданчиків і пільги з оренди приміщень на новому місці розташування.

«У результаті вдалось зберегти з небезпечних регіонів 772 підприємства (605 з яких вже працюють) та 35 тисяч робочих місць. Це дозволило не тільки зберегти згадані існуючі робочі місця, але й створити ще 7 тисяч нових вакансій», - наголосив він.

Гетманцев також зазначив, що цими підприємствами сплачено вже більш ніж 1,14 млрд грн ЄСВ (єдиного соціального внеску).

«Наразі ще для 261 підприємства шукають нову локацію чи спосіб транспортування, 634 підприємства, які заявляли про бажання переїхати на нове місце, відмовились від цього через деокупацію територій», - додав Гетманцев.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (6)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (5)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  У Дніпрі біля ТРЦ «Дафі» тролейбус №16 зіштохнувся з автівкою та протягнув її дорогою (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті