Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 24 июня 2026
17:55

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Кто поможет жителям Днепра, если их документы из-за войны были утрачены или испорчены?

Кто поможет жителям Днепра, если их документы из-за войны были утрачены или испорчены?

Во время войны действует особый, упрощенный порядок переоформления утраченных или поврежденных документов, которым уже воспользовались полтора миллиона украинцев.

При этом Днепропетровская область является лидером по числу таких переоформлений. В нашей области с начала рашистского нападения правом повторного оформления документов уже воспользовались 158 тысяч человек.

Подробней об этом и о том, куда обращаться для такой процедуры, в Министерстве юстиции Украины сообщили следующее:

«Через війну чимало українців втратили свої документи, або вони були пошкоджені.

Втім, це можна виправити. Адже громадяни мають можливість отримати дублікати документів, в тому числі – свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Протягом січня-серпня 2022 року відділами ДРАЦС України було видано 1 524 412 таких документів, з них – 967 289 свідоцтв та 557 123 витяги з Реєстру.

Лідерами з повторної видачі документів є:

Дніпропетровська область – 158 300 документів;

м. Київ – 123 083 документи;

Одеська область – 110 387 документів;

Львівська область – 99 431 документ;

Київська область – 84 402 документи.

Нагадаємо, що замовити дублікат свідоцтва чи витягу з Реєстру можна або звернувшись безпосередньо до відділу ДРАЦС, або подавши відповідну заяву на Порталі Дія».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (20)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе водій Toyota поїхав на «червоний» та влетів у Daewoo: момент ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
30
лет Днепровскому метрополитену.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте