Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 06 июля 2022
00:34

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Фонд Віктора Пінчука передав військовим 4 антидронові рушниці українського виробництва

Фонд Віктора Пінчука передав військовим 4 антидронові рушниці українського виробництва

Задача антидронової рушниці – блокувати зв’язок військових та цивільних дронів із пультом управляння і, таким чином, унеможливлювати розвідку та коригування артилерійського вогню супротивника.

Поведінка «підбитого» безпілотника залежить від налаштувань: втрачаючи контакт із базою, залізна пташка сідає або вертається назад ні з чим.

«У разі аварійної посадки, українські військові не тільки позбавляються чергового розвідника, а й отримують цінну інформацію з карт пам’яті квадрокоптера. Якщо ж, сідаючи, безпілотник вцілів, хлопці перепрошивають ворога та використовують на корись збройних сил. Певну кількість таких рушниць, ми маємо, та їх недостатньо. Така зброя завжди у нагоді, багато її на передовій не буває», – розповідає військовослужбовець ЗСУ Сергій.
Працює антидронова рушниця просто. Фактично це випромінювач завад, який глушить сигнал GPS та радіозв’язок. Випромінювання розповсюджується під кутом 30 градусів. Тобто снайперські навички на знадобляться, достатньо направити прилад у бік ворожою техніки, яку помітили за допомогою приладів чи неозброєним оком.

Фонди Віктора та Олені Пінчуків разом з Інтерпайп системно допомагають військовим, які боронять Україну.

«Ми налагодили адресну допомогу військовим частинам, бо вважаємо її найкращою, адже ніхто не розуміє потреби військових у конкретну хвилину на конкретній позиції краще них самих. Більшість підрозділів ЗСУ, яким ми допомагаємо, потребує сучасної техніки, як ці протидронові рушниці. Тож ми радо передаємо їх сьогодні на передову. Кожна така передача наближає нашу перемогу», – відмітила Людмила Новак, директорка з комунікацій ІНТЕРПАЙП.
Усього від початку війни на допомогу армії та цивільному населенню Фондами Віктора та Олени Пінчуків разом з ІНТЕРПАЙП спрямовано понад 30 мільйонів доларів.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Верю, что город заживет в ритме Дизайн-кода!
Сергей Белый.

Источник
Цифра:
263%
нормы осадков выпало в июне 2021 г, что является рекордом за всю историю наблюдений

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте