Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
07:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За пограбування та вимагання грошей у місцевого жителя поліція Дніпра затримала 24-річного чоловіка

За пограбування та вимагання грошей у місцевого жителя поліція Дніпра затримала 24-річного чоловіка

Зловмисника затримали у центрі міста під час отримання грошей, які він вимагав у 39-річного чоловіка.

Пограбування сталося 10 червня на одній із вулиць у Самарському районі міста. Нападник побив містянина та забрав у нього гроші й інше майно. Після скоєння пограбування, він став вимагати у потерпілого ще й гроші. Для цього призначив зустріч у центрі міста. Під час передачі грошей його затримали оперативники.

20 червня 24-річного чоловіка було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі Дніпровського районного управління поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 186 (грабіж) та ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті