Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 25 августа 2026
08:02

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Музею истории Днепра подарили ценный экспонат

Музею истории Днепра подарили ценный экспонат

Вчера, 25 мая коллекция Музея истории Днепра пополнилась ценным произведением искусства благодаря Геннадию Корбану.

Об этом сообщает Музей истории Днепра в Facebook.

Так, теперь в музее появилась патриотическая картина. На ней изображена красивая девушка в народном костюме с украинским флагом и с огненным мечом в руках. По всей видимости, она является образом нашей Украины, многострадальной, но такой стойкой и сильной.

"Спасибо Геннадию Олеговичу за весомый вклад в расширение музейного собрания! Картина станет украшением экспозиции Музея истории Днепра и частью Музейного фонда Украины" - отмечается в сообщении.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі мобілізували піклувальника неповнолітньої дівчини-сироти: реакція омбудсмена (32)

•  Офіційно 1526-й. У Статуті Дніпра змінили рік заснування міста (30)

•  У Дніпрі демонтують 8,5-метровий пам’ятник радянським революціонерам (16)

•  В ЄС роз'яснили ситуацію з Резерв+ для українок (13)

•  На Дніпропетровщині ветерани відновлюються через археологію (10)

•  Хабарі за «потрібні» висновки ВЛК та мільйонні активи: на Дніпропетровщині судитимуть голову військово-лікарської комісії (8)

•  Господарів мобілізували — собака лишився посеред вулиці. У Дніпрі зооволонтерка прихистила стафордширського тер'єра (7)

•  Фейк: військовозобов'язаним чоловікам заборонили евакуюватись із Дніпра (6)

•  На Дніпропетровщині ветерани та їхні сім’ї можуть безкоштовно плавати на каяках: як долучитися (5)

•  20 тис. дол за 5 фіктивних посвідчень УБД: у Дніпрі викрили схему незаконного оформлення документів для ухилення від мобілізації (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
лет назад в Екатеринославе появилась первая телефонная станция.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте