Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 12 серпня 2026
13:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Плюс ще одна спортивна локація на Дніпропетровщині: у Марганці встановили мультифункціональний майданчик

|«« «« »» »»|

Сучасний мультифункціональний спортивний майданчик з’явився у Марганці Нікопольського району. Локація – поряд з місцевою гімназією №5. Там є необхідне приладдя для тренувань та занять фізкультурою. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Для цікавих тренувань, активних руханок, фізичного розвитку. У різних куточках Дніпропетровщини з’являються багатофункціональні спортивні майданчики. Сучасні, інтерактивні, інклюзивні, антивандальні. Такі встановлюємо у парках, поряд зі школами та житловими будинками», – зазначила Ольга Горб.

Спортивні локації створюються за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

«Задоволені, що потрапили до програми Президента. Радіє душа, коли бачимо, як діти граються на новому майданчику. Старші учні фізкультурою займаються, – сказала директорка Марганецької гімназії №5 Наталя Гавронська.

Для навчального закладу новий мультифункціональний майданчик тепер замінятиме пришкільний стадіон. Там і уроки фізкультури збираються проводити. Нині залюбки бавиться малеча з групи продовженого дня.

«Можна свята спортивні запланувати і для жителів мікрорайону майстер-клас з вправ влаштувати. Навесні дивуватиму учнів цікавими уроками на свіжому повітрі», – вважає вчителька фізкультури Ольга Павленко.

16-річний Данило Григор’єв воркаутом займається на любительському рівні. Професійно – єдиноборствами. Каже, на такій локації можна провести повноцінне тренування. Майданчик – універсальний.

Зона для активностей має турніки, перекладини, гімнастичні бруси та кільця, рукоходи, «шведську стінку». Все різної широти та висоти – для малечі і дорослих.

«Турніки дуже зручні. Інвентар є для всього. Можна розтяжкою займатися або прокачувати м’язи», – оцінив Данило Григор’єв.

«Добротно зроблено – гарне покриття, якісна основа. Діти маленькі просто гратися і бігати можуть тут – вже користь», – додав 11-класник Єгор Боярчуков.

Перейшовши за QR-кодом, можна обрати вправу по силам від зірок шоу-бізнесу та відомих спортсменів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (39)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (14)

•  Мешканці Червоного Каменю пояснили секрет появи велетенських риб у кар`єрі на цьому масиві (11)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (9)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  В Дніпрі розпочала роботу нова Школа робототехніки (4)

•  У Дніпрі продовжують проєкт, який має вирішити проблему підтоплень Амур-Нижньодніпровського району (3)

•  Ворог пошкодив склад мережі «Алкомаг» у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років тому було створено Інститут кукурудзи.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті