Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 14 июня 2021
15:32

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский колледж культуры и искусств открыл набор на инновационную специальность

Днепровский колледж культуры и искусств открыл набор на инновационную специальность

Теперь и в Днепре можно стать дипломированным менеджером культуры.

Об этом Городскому сайту в колледже культуры и искусств сообщили следующее.

Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури запрошує на навчання за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності». Стажування в Україні та Європі, мультимедійні матеріали, авторські курси від викладачів-практиків, онлайн-конференції та аудіо-подкасти — це лише частина інноваційної освітньої програми.

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» відкрилася в коледжі рік тому. Навчання проводиться на базі інноваційної програми, створеної культурними менеджерами, дослідниками та працівниками коледжу. Це перша у Дніпрі навчальна програма, завдяки якій можна стати культурним та артменеджером. Вона враховує професійні потреби сфери та міжнародні стандарти, сучасні методики та актуальні знання. В рамках спеціальності можна отримати чи підвищити кваліфікацію «менеджера культури» та практикувати нові навички вже на етапі навчання.

Студенти отримуватимуть інноваційні знання та вчитимуться у практиків соціокультурних проєктів з України та Європи. Також коледж надає можливість проходити практику в партнерських інституціях, що займаються сучасною культурою в Україні та Європі. Випускники спеціальності зможуть працювати проєктними та артменеджерами, кураторами виставок та організаторами фестивалів.

«Ми маємо на меті підготувати фахівців із аналітичним мисленням, актуальними поглядами, лідерськими навичками, готовністю виявляти та вирішувати наявні проблеми. Для нас важливо навчати не тільки здатності зберегти та передати традиційне знання, а й спроможності створювати нове, аналізувати середовище та бути в міжнародному контексті, продукувати концепції, забезпечувати фінансову сталість та багато інших навичок», — розповідає директорка коледжу Інна Рудкевич.

За планами засновників спеціальності, запуск програми має стимулювати розвиток культурного середовища Дніпра. Щоб абітурієнти могли на власні очі побачити, з чим та де вони зможуть працювати в майбутньому, 28 червня викладач коледжу та керівник Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш проведе екскурсію новою культурною інституцією Дніпра.

Освітня програма «Менеджмент соціокультурної діяльності» розрахована на 1 рік 10 місяців. Для вступу необхідно мати базову чи повну загальну середню освіту. Після закінчення коледжу студент отримує диплом молодшого фахового бакалавра.

Подати документи на навчання за спеціальністю можна до кінця червня за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 47. З усіма питаннями звертайтеся на сторінку спеціальності в Facebook.

Фото – Арсен Дзодзаєв.Gorod.dp.ua на Facebook.


Елена  (11.06.21 22:31): Лучше бы трудоустройством своих выпускников занимались. А то потом идут новые специальности осваивать, потому в культуре специалисты не нужны. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Если центральная власть нас не слышит, то мэры украинских городов всегда будут прислушиваться друг к другу
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
20
новых низкопольных трамваев планируется приобрести за средства ЕБРР

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте