Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 14 июня 2021
15:20

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Музее истории Днепра откроют детский лагерь

В Музее истории Днепра откроют детский лагерь

В этом музее летний лагерь для школьников Днепра начнет работу 15 июня и будет работать до 30 июля.

В рамках этого проекта в Музее истории Днепра для детей будут проводить увлекательные квест-экскурсии и мастер-классы.

Вот что об этом нам сообщили в музее:

«Для шкільних літніх таборів та організованих дитячих груп МІД пропонує інтерактивну квест-екскурсію та майстер клас. Проєкт буде тривати з 15 червня по 30 липня 2021 р. Заходи організовуються за попереднім замовленням за телефоном 095 294 00 09.

Захід розрахований на дітей від 6 до 11 років. Чисельність групи від 6 до 20 осіб.

Перший продукт – це цікава інтерактивна екскурсія-квест «МУЗЕЙНІ МАНДРИ». Наші фахові гіди з радістю покажуть музей. Окрім того, в музеї можна торкатися експонатів, увімкнути патефон 1950-х рр., скористатися касою 1912 р. та багато іншого. Про козацьку добу оповідає сучасний музичний кліп, а за допомогою мобільного додатку можна зробити фото з Олександром Полем.

Далі на юних відвідувачів чекає квест-гра музеєм. Гості діляться на невеликі групи та шукають відповіді у музейних залах.Завершує інтерактивну екскурсію незвичний фільм, що розповідає про річку Дніпро, його пороги та мости.

Другий продукт – майстер-клас «СВІЧКОВА МАНУФАКТУРА». У наших маленьких відвідувачів є можливість поринути в атмосферу справжньої свічкової майстерні! Під час майстер-класу діти дізнаються про те, як і з чого робили перші свічки, почують цікаві факти про свічкові заводи міста Катеринослава і виготовлять власну свічку з вощини! Учасники майстер-класу не лише отримають нові знання, але й заберуть з собою авторський виріб.

Група має можливість замовити обидва заходи або один з них на вибір

Музей історії Дніпра запрошує шановних журналістів до співпраці та просить за можливістю висвітлити цей захід та розповісти містянам про музейне життя Дніпра».

Адрес музея – ул. Воскресенская, 14, контактный телефон - 095 105 20 16.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Центральная власть должна передать городам экологический контроль и другие полномочия влияния на улучшение качества жизни людей на местах
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
24
новые солнечные электростанции открыли в 2020 году в Днепропетровской области

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте