Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 07 июня 2026
19:27

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В 2021 году денег уже не будет: Яценюк о новом транше ЕС в 600 миллионов

В 2021 году денег уже не будет: Яценюк о новом транше ЕС в 600 миллионов

Премьер-министр Украины 2014-2016 годов, лидер "Народного фронта" Арсений Яценюк назвал беспрецедентным решение Европейского Союза предоставить Украине 600 миллионов евро, учитывая отсутствие в прогрессе выполнения программы Международного валютного фонда.

Об этом он написал в своем Telegram-канале.

"Евросоюз предоставил Украине 600 млн евро. Это беспрецедентно, учитывая отсутствие прогресса по программе с МВФ", – написал он.

При этом политик отметил, что даже несмотря на это, Евросоюз все равно поддерживает Украину. Однако вряд ли это сильно поможет нашей стране, считает он.

"Теперь дефицит средств уже не 120, а 100 млрд грн. К концу года то дотянут. Бюджет примут. Но это никоим образом не решает проблемы в следующем году. То есть, на бумаге деньги будут, а вот в реальности на счетах без дальнейших реформ – не предвидится", – подчеркнул Яценюк.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (12)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Набережну Дніпра хочуть відремонтувати за майже 17 млн грн: що планують зробити (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
лет со дня рождения известной писательницы Елены Андреевны Ган

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте