Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 27 октября 2020
05:28

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Розпочався Всеукраїнський конкурс ескізів ракет Noosphere Art Rocket Park

Розпочався Всеукраїнський конкурс ескізів ракет Noosphere Art Rocket Park

На початку Всесвітнього тижня космосу в Україні стартував всеукраїнський конкурс ескізів ракет Noosphere Art Rocket Park. До участі у конкурсі запрошуються повнолітні художники та митці з усіх куточків України, які мають хист та бажання створити дизайн для ракети і, згодом, втілити його у реальність та перенести на одну з ракет - частину однойменної інсталяції.

Noosphere Art Rocket Park відбудеться у декілька етапів.

З 5 жовтня 2020 року по 1 квітня 2021 року усі бажаючі долучитись до конкурсу мають надіслати організаторам розмальований від руки ескіз макету ракети. Реєстрація та вимоги до ескізів доступні за посиланням gagarinpark.dp.ua/art-contest.

Критерії оцінювання конкурсних робіт: 

  1. відповідність умовам конкурсу; 
  2. загальне враження та емоційний відгук; 
  3. якість виконання, композиційне та кольорове рішення;
  4. оригінальність;
  5. художність. 

Надіслати роботу на конкурс можна до 1 квітня 2021 року. 12 квітня 2021 року кваліфіковане журі конкурсу обере переможців. Оцінювати роботи будуть представники культурних інституцій, міськради, наукового середовища, архітектурної галузі, інженерії та дизайну. Так, до складу журі вже долучилися: 

  • Сергій Коморний, художник, лауреат премії ім. І. Ю. Рєпіна, член правління Харківської організації Національної спілки художників України;
  • Євгенія Мантук, керівниця студії декоративно-ужиткового мистецтва “Папороть” КПНЗ “СЮТ” Дніпровської міської ради. Переможниця Міжнародного фестивалю талантів “Зірка” у номінації декоративно-ужиткове мистецтво, батик, точковий розпис, розпис по тканині;
  • Сергій Бурбело, директор Музею українського живопису м.Дніпро та ArtArea Dnipro, художник, архітектор, та інші.
12 квітня 2021 року, у Міжнародний день польоту людини у космос, відбудеться оголошення результатів та переможців конкурсу. Проте на цьому проєкт не завершиться. Автори 12 кращих ескізів отримають шанс відтворити свої малюнки на одній з 12 моделей ракет, що стануть частиною однойменної інсталяції Noosphere Art Rocket Park у експозиційній зоні Ботанічного саду Gagarin Park, м. Дніпро. 

Урочисте відкриття інсталяції з 12 ракет, розмальованих переможцями конкурсу, відбудеться 4 жовтня 2021 року, у перший день Всесвітнього тижня космосу. Наприкінці 2021 року, всі моделі ракет будуть представлені на благодійному аукціоні. Кошти з аукціону будуть направлені на подальший благоустрій експозиційної зони Ботанічного саду Gagarin Park, у тому числі побудову нового дитячого майданчика.

Noosphere Art Rocket Park, як і реновація експозиційної зони Ботанічного саду Gagarin Park, соціальний проєкт Громадської організації “Асоціація Ноосфера”. Захід проходить за ініціативи засновника організації Максима Полякова та має на меті об’єднати українських фахівців та аматорів творчості задля поширення знань про космос і ракетобудування, а також створити сприятливі умови для розвитку творчо-інтелектуального потенціалу української молоді.

«Проєкт Noosphere Art Rocket Park покликаний вирішити два завдання. По-перше, популяризувати космічні спеціальності серед дітей шкільного та дошкільного віку. У зв'язку з цим, ми вибрали концептуальне рішення, зрозуміле і близьке саме цій вікової категорії. По-друге, залучити до процесу трансформації Gagarin Park якомога ширше коло людей з тим, щоб простір сприймався дійсно як щось спільне, таким, до якого причетні всі бажаючі. Друге завдання ми плануємо реалізувати за допомогою не тільки самого конкурсу, а й подальшого аукціону, виручені кошти з якого будуть використані для розвитку паркової зони», - коментує керівник проєкту Катерина Логінова.

«Ми прагнемо знайти пасіонаріїв, зібрати навколо нашої громадської організації та її ініціатив прихильників ідей Володимира Вернадського. Великий вчений стверджував, що суспільства, в яких "мислячі одиниці мають можливість висловлювати, обговорювати і складати власну думку є більш сильними і щасливими в порівнянні з іншими". Він також вважав, що сила таких товариств значно збільшується, якщо "необхідні колективні вчинки робляться на підставі правильно складеної думки". З таким підходом важко не погодитися. Для себе я цю глибоку думку трансформував у прикладні, суто утилітарні дії: усі проєкти Noosphere покликані об'єднувати якомога більше мислячих людей, які бажають позитивних трансформацій, і на кожен долар, яким ці люди «проголосують» за втілення наших спільних проєктів у життя, я додам два своїх», - обіцяє засновник Громадської організації «Асоціація Noosphere» Макс Поляков.

Контакти організатора:

Логінова Катерина
+380950230597

loginova@noosphere.com

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Реформаторы во власти должны иметь достаточно политической воли и совести, чтобы прекратить эксперименты над здоровьем людей
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
-30%
- снизилась стоимость отопления для жителей Днепра с декабря 2019 года.

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте