Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 27 октября 2020
05:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Художественном музее Днепра откроют новую выставку

В Художественном музее Днепра откроют новую выставку

В Художественном музее Днепра откроют новую выставку. Новая экспозиция будет посвящена Дню художника, который отмечается в Украине во второе воскресенье октября (в этом году - 11-го октября).

К этой дате в Днепре открывают целый ряд художественных выставок.

В частности, сегодня пройдет в Днепровском Доме искусств в 17.00 презентация выставки Вячеслава Апета «Вспоминая об островах», о чем уже сообщал Городской сайт.

Разумеется, не мог остаться в стороне от этой даты и Днепропетровский художественный музей (ул. Шевченко, 21). Здесь завтра, 10 октября в 10-30 состоится открытие выставки графических работ Оксаны Стратийчук «Мокулито».

О предстоящей выставке в музее сообщают следующее:

«Киянка Оксана Стратійчук — визнаний віртуоз графічних технік, її офорти й літографії добре знані в Україні, хоча у Дніпрі вона вперше представлятиме персональний проект. Впродовж останніх років художниця проводить творче дослідження техніки мокуліто — оригінального японського методу плоского друку. О. Стратійчук першою запровадила цю техніку у сучасну українську друковану графіку.

Творча практика Оксани Стратійчук — це свідоме переживання довколишнього світу з метою увібрати гнучку мудрість природи, свідчення на користь простих дій у справі побудови великої гармонії.

«Оксана Стратійчук переконливо демонструє, що різні графічні техніки й класичний чорно-білий друк цілком підходять для милування природою і речами. Тим-то у роботах художниці доволі виразно проглядає такий собі дзен-буддистський підхід до самого процесу споглядання речей, а відтак і до зображення: коли у одній квітці бачиш усі квіти всесвіту і сам всесвіт, а крапля води вміщає усі дощі та усі океани. Сотні друкованих робіт, створених Оксаною Стратійчук, потроху складаються у гіпертекст, який дивовижним чином через підкреслено прості об’єкти оповідає про складні та небуденні речі й витончені почуття та відчуття. Дивна річ: у роботах художниці дзенська медитативність органічно поєднується з європейською графічною традицією», — пише мистецтвознавець Катерина Липа.

Мокуліто — техніка плоского друку, яка була винайдена в Японії наприкінці ХХ століття і полягає у використанні фанери у якості друкарської поверхні. Основний рисунок наноситься на дошку за допомогою літографських матеріалів, але можна також використовувати прийоми гравюри, поєднуючи ефекти плоского друку з високим. На відбитку виразно проявляється текстура деревини, що також збагачує зображення. До експозиції увійдуть твори, виконані протягом 2014–2019 років.

Добавим, что музей работает с учетом всех каратинных требований с 10:30 до 17:30. Выходные – понедельник и вторник. Телефон для справок: (056) 746-26-80.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Зарплата семейных врачей с 1800-2000 деклараций более 20 тысяч гривен
Андрей Бабский.

Источник
Цифра:
2,3
млрд. гривен выделили на погашение долгов "Южмаша"

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте