Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 11 липня 2025
12:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре открыли временно бесплатный каток

В Днепре открыли временно бесплатный каток

Жителям Днепра понравился каток, который был в прошлом году в центре Днепра. Власти пообещали установить бесплатный каток и в этом году, но обещание выполнили частично.

Строительство начали в ноябре. А рабочим понадобилось чуть больше месяца для выполнения работ.

Так на площади Героев Майдана появился большой каток, несколько биотуалетов и контейнеры для мусора. В субботу 7 декабря состоялось официальное открытие и первые посетители обкатали еще чистый лед. Ожидается, что каток будет работать до 30 марта 2020 года. Примечательно то, что в этом сезоне за посещение катка придется заплатить после 12:00 в будние дни и по выходным.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Оксана  (09.12.19 09:17): Открывается с 10.00, а платишь уже с 12.00, чтобы бесплатно покататься нужно в выходной день встать Рано, доехать (в нашем случае с Левого берега) и быстро успеть накататься))) Відповісти | З цитатою
М&м  (08.12.19 14:58): Хозяин катка - кипрская фирма в офшоре . Почему не синий лёд? Відповісти | З цитатою
Анархист  (08.12.19 14:16): Я и не сомневался прошлый каток был бесплатен, так как спонсировался Порошенковцами, которые перев выборами кучу таких катков наделали бесплатных по городам, где в помещении и на бортиках красовались их лозунги предвыборные и пафосные фото Порошенко и ко. А теперь все денег нет халява кончилась, потому после 12:00 платите, а каток открываться будет как раз в 12. Ахахаха. Прикольно. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Марина  (08.12.19 09:22): Нужны ещё бесплатные коньки. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Альберт  (08.12.19 09:12): Каток работает с 12.00 До 12 бессплатно,но завтра. Відповісти | З цитатою
пуп  (08.12.19 09:04): На майдане Героев майдана. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
911  (08.12.19 07:59): Даёшь бассейн возле ЦУМа!!! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Менахем  (08.12.19 07:44): Временно бесплатный временно открыли временно каток! Відповісти | З цитатою
Светлана  (07.12.19 19:20): В Днепре открыли временно бесплатный каток? Бесплатный? Читаем дальше:" Придется заплатить после 12:00". Так платный или бесплатный?! Відповісти | З цитатою
Смог  (07.12.19 18:32): Приятно будет отдыхать с выхлопными газами авто. Все для здоровья. Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (3)

•  У Дніпрі біля ТРЦ «Дафі» тролейбус №16 зіштохнувся з автівкою та протягнув її дорогою (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті