Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
19:27

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Дніпровська Асоціація велосипедистів запрошують велосипедистів провести День Незалежності у неймовірному Волоському!

Дніпровська Асоціація велосипедистів запрошують велосипедистів  провести День Незалежності у неймовірному Волоському!

Дніпровська Асоціація велосипедистів та Волоський старостинський округ запрошують велосипедистів провести День Незалежності у неймовірному Волоському!

Поїздка вздовж дніпровського берега, переправа через унікальний понтонний міст, волоська гостинність, місцева кухня, екскурсія, знайомство з туристичною і велосипедною інфраструктурою, святкова розважальна і конкурсні програми, купання, риболовля (беріть вудки!), ночівля на мальовничому березі Дніпра.

Національна і державна символіка вітається!

Збираємось 24 серпня о 10:00 в ТЦ Кубометр.Перевіряємо технічний стан велосипедів, проходимо інструктаж. Аптечка, запаски чи антипрокол у камерах, каремати, намети чи спальні мішки для ночівлі, вода і сухпай із собою обов'язкові!

Маршрут не для новачків! Багато бездоріжжя і підйомів. Орієнтовна тривалість поїздки 3 понад години. Розраховуйте свої сили! В будь-якому разі - часу вдосталь, гнати не будемо, нікого не залишимо).

Старт від ТЦ Кубометр об 11:00.

Маршрут: ТЦ «Кубометр» - Набережна Перемоги – Старі Кайдаки – дачні товариства – Дніпрове – Ракшівка – Волоське.

Фінал велопробігу о 15:00 біля Волоського старостату. Тут же початок святкової програми, яка завершиться у виділеному спеціально для ночівлі велосипедистів туристичному будинку в с.Майорка.

Повертаємось назад до Дніпра вранці 25-го серпня.

Увага, участь у велопробігу платна! Вечеря, сніданок і ночівля на турбазі загалом коштуватимуть 100 гривень з учасника. Небагато, як для такої палітри задоволень)

Волоське – єдина на Дніпропетровщині сільська громада, яка активно розвиває вело інфраструктуру і створює систему велопрокату! А ще тут дуже красиво!

Зустрічаємо День Незалежності активно – їдемо у Волоське!

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (19)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте