Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 23 липня 2025
18:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Викрав металевий люк, щоб отримати гроші - патрульні затримали правопорушника

Викрав металевий люк, щоб отримати гроші - патрульні затримали правопорушника

15 травня, близько 7-ї години вечора спецлінії 102 зателефонував небайдужий громадянин і повідомив, що невідомий зняв металевий люк на проспекті Нігояна та попрямував вбік вулиці Маяковського.

Патрульні прибули на місце події. Перехожі розповіли їм, що заявник став переслідувати правопорушника і вказали куди вони пішли. Поліцейські наздогнали ймовірного крадія і заявника, який допоміг охоронцям порядку затримати чоловіка з чорним пакетом. Всередині був металевий люк із комунікаційної криниці.

Затриманий пояснив, що зняв його, аби розтрощити, здати на металобрухт та заробити таким чином гроші.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та доставили затриманого до Новокодацького відділку поліції.

Патрульні вдячні небайдужим громадянам за допомогу поліції!

Gorod.dp.ua на Facebook.


Пол  (17.05.19 23:05): Похитил деньги из бюджета - Полиция задержала преступника!!! Відповісти | З цитатою
местный  (17.05.19 13:06): Преступление века раскрыто!
А по сути. Спасибо и неравнодушному гражданину и полицейским!
Відповісти | З цитатою
Днепр_2  (17.05.19 09:02): Задержали очередного у ш л е п к а.
Пару лет на зону, чтобы другим неповадно было.
Відповісти | З цитатою
хулиган  (17.05.19 07:45): какой-то Відповісти | З цитатою
Реально  (16.05.19 20:09): Миша, АУ! По прежнему воруют и сдают. Значит незаконные пункты приёма металла работают. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті