Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
17:51

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Кривом Роге водитель насмерть сбил ребенка: объявлен план-перехват

В Кривом Роге водитель насмерть сбил ребенка: объявлен план-перехват

Сбил ребенка и уехал. В Кривом Роге 5-летняя девочка попала под колеса "девятки". Это произошло вечером на улице Николая Свитальского.

Ребенок умер по дороге в больницу. Водитель легковушки с места происшествия скрылся. Полицейские объявили план-перехват.
"Неустановленный водитель указанного автомобиля с места преступления скрылся. По данному факту следственным отделом открыто уголовное производство по ст. 268 ч. УКУ, а именно "Нарушение правил дорожного движения, повлекшее смерть потерпевшего". Сейчас приняты меры, направленные на установление и задержание лица водителя", - отметила спикер криворожского отделения полиции Оксана Бронецкая.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Линч  (28.08.18 10:10): Отбить голову и яйца!
Это как минимум... И до конца дней работать на родителей ребенка
Відповісти | З цитатою
))  (28.08.18 09:57): Так все-же ребенок попал под колеса или ее сбил автомобиль, это две большие разницы. И где в это время и в каком состоянии были родители 5-ти летнего ребенка?
Если ребенок попал под колеса - это вина сопровождавших его взрослых (водитель мог сдавать задом и даже не заметить этого...), если автомобиль сбил ребенка то 50/50 в зависимости от ситуации, но если учесть что о пострадавших взрослых не упоминается - ребенок был беспризорным!!???
Відповісти | З цитатою
727  (28.08.18 09:32): мда... есть же тролли без тормозов..нет-без моСга. Відповісти | З цитатою
купубузу  (27.08.18 23:25): ну и фик с ней))) ибо нефиг фигней страдать и бросаться под девятки)))

а по*цлицаи как всегда - погоня, сирены ведь
то этожжэеребенков
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (5)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті