Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 21 липня 2025
22:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські затримали дніпровця, який до смерті побив співмешканку

Поліцейські затримали дніпровця, який до смерті побив співмешканку

9 лютого тіло жінки з тілесними ушкодженнями було виявлено в одній із квартир по вулиці Телевізійній у Дніпрі. Тут же перебував і господар житла.

«Було встановлено, що в даній квартирі разом із 46-річним чоловіком тривалий час проживала його співмешканка 1962 року народження. Напередодні пара під час обіду із вживанням спиртного гучно з’ясовувала стосунки. На думку чоловіка, жінка образливо висловилась на адресу його колишньої дружини, за що і отримала численні удари по голові», - розповів заступник начальника - начальник сектору кримінальної поліції Соборного відділення поліції Віталій Білокриничний.

Чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні злочину, затримано. За даним фактом слідчим відділом Соборного відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Чоловіку вручено письмове повідомлення про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрано міру запобіжного заходу - тримання під вартою.


Gorod.dp.ua на Facebook.


лева  (13.02.18 16:43): Видать семья приличная, раз настойку боярышника употребляли. До стекломоя не опускались. Відповісти | З цитатою
Таня  (13.02.18 14:26): К сожалению часто полиция не реагирует на заявления жертв домашнего насилия, а потом уже поздно. Детей жарко. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті