Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 05 июня 2026
20:46

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Всесвітній поштовий союз високо оцінив роботу Укрпошти

Всесвітній поштовий союз високо оцінив роботу Укрпошти
Укрпошта дотримується стандартів пересилання міжнародної кореспонденції. В березні 2016 р. рівень якості пересилання міжнародної простої письмової кореспонденції склав – 91,6%, при заявленому нормативі 81%.

Про такі результати роботи підприємства повідомив Всесвітній поштовий союз (ВПС), який здійснив незалежний моніторинг якості.

Моніторинг проводився з використанням діагностичного обладнання Глобальної системи моніторингу ВПС, встановленого в центрах обробки пошти, та контрольних листів з транспондерами (мітками радіочастотної ідентифікації), що надсилаються з різних країн світу до незалежних учасників контролю, які мешкають в найбільших містах України (Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові та Запоріжжі).

Виконуючи вимоги 25-го Конгресу ВПС, (Доха, 2012 р.) щодо участі призначених операторів країн-членів ВПС у Глобальній системі моніторингу, Укрпошта, починаючи з 2013 року, розпочала проведення моніторингу якості пересилання міжнародної кореспонденції. В 2015 році у регіональних філіях підприємства було розміщене необхідне для моніторингу якості діагностичне обладнання. Система впроваджена більш ніж в 50 країнах-членах ВПС.

«Діагностичне обладнання Глобальної системи моніторингу, яке встановлене у регіональних філіалах Укрпошти, удосконалює моніторинг якості пересилання простої міжнародної письмової авіакореспонденції. Саме воно дозволяє знайти проблеми у виробничому процесі та ліквідувати їх, – відзначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Результат роботи, який ми маємо у березні, підтверджує, що обрана нами стратегія розвитку в галузі оптимізації технологічних процесів та впровадження нових ІТ програм є ефективною».

На 2016 рік міжнародне бюро ВПС встановило 81% – рівень якості пересилання таких листів по території України. Тобто пересилання міжнародної кореспонденції здійснюється за 2 дні («Д+1» – для Києва) та за 3 дні («Д+2» – для обласних центрів-учасників моніторингу).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (6)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)

•  Набережну Дніпра хочуть відремонтувати за майже 17 млн грн: що планують зробити (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. общая протяженность колесоотбойного бруса в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте