Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
04:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Мечникова прооперировали Яроша

В Мечникова прооперировали Яроша
Фото: facebook.com
В Днепропетровской областной клинической больнице им. Мечникова прооперировали лидера "Правого сектора" Дмитрия Яроша.

Как написал на своей странице в соцсети зам. главврача больницы Юрий Скребец, нардеп поправится через несколько недель, пишет "Сегодня.ua".

В результате чрезмерных упражнений по разработке раненого локтевого сустава у Яроша полностью разлетелись внутренние металлоконструкции. Сегодня его прооперировали.

"Оперативное вмешательства завершилось. Планируемый срок выздоровления – две недели", – написал Скребец.

Напомним, Дмитрия Яроша госпитализировали четыре дня назад. "Не вовремя, но скоро буду в строю", – написал лидер "Правого сектора" на своей странице в соцсети.

Ярош получил ранение на территории Донецкого аэропорта 21 января во время одного из боестолкновений. Ему едва не оторвало руку. Медикам удалось восстановить работоспособность раненой конечности.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті